Tgrt Haber
24 Şubat 2024 17:08 - Güncelleme : 24 Şubat 2024 17:27

Kara Ağaç Destanı nerede çekiliyor, hangi ilde? Kara Ağaç Destanı oyuncuları ve konusu!

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi olan Kara Ağaç Destanı, 23 Şubat akşamı izleyici ile buluştu. Olgun Şimşek'in yer aldığı yeni dizi hakkında merak edilenler Kara Ağaç Destanı nerede çekiliyor, hangi ilde? soruları ile araştırıldı. Sevilerek takip edilen dizinin konusu ve oyuncuları da araştırılanlar arasında yer aldı.

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Kara Ağaç Destanı nerede çekiliyor, hangi ilde? Kara Ağaç Destanı oyuncuları ve konusu!
Olgun Şimşek,TRT 1

Olgun Şimşek'in oynadığı Kara Ağaç Destanı dizisi yayınlandığı günden beri büyük ilgiyle takip ediliyor. Sevilerek takip edilen yeni diziye dair merak edilenler ise Kara Ağaç Destanı nerede çekiliyor sorusu ile araştırıldı. TRT 1 ekranlarında başlayan dizinin konusu ve oyuncu kadrosu da gündemde yer aldı.

KARA AĞAÇ DESTANI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kara Ağaç Destanı dizisinin çekildiği yerler merak konusu olmuştu. Dizi, Kayseri'nin merkezi, Yeşilhisar ilçesi ve Soğanlı Vadisi'nde çekiliyor.

KARA AĞAÇ DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

TRT 1'de yayınlanan Kara Ağaç Destanı dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekti. Dizide Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım, Meltem Akçöl, Özlem Conker, Hakan Boyav ve Merih Öztürk gibi isimler yer alıyor.

Kara Ağaç Destanı nerede çekiliyor, hangi ilde? Kara Ağaç Destanı oyuncuları ve konusu! - 1. Resim

KARA AĞAÇ DESTANI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kara Ağaç Destanı dizisinin konusu Anadolu’nun 1950 ile 1970 yılları arasında geçen olayları ele almaktadır.

KARA AĞAÇ DESTANI HANGİ GÜN?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan yeni dizi Cuma günleri ekranlara gelmektedir. Kara Ağaç Destanı, 20.00'da izleyici ile buluşuyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...