Tgrt Haber
14 Şubat 2024 22:47 - Güncelleme : 14 Şubat 2024 23:48

Kelebek Mobilya’nın Sevgililer Günü reklam filmi İstanbul Boğazı’nda

Kelebek, Sevgililer Gününü Aşkın Dansı Tango ile birleştirdiği yeni reklam filmini CGI teknolojisiyle Boğaz Köprüsü’ne taşıdı.

Editör: Baran Aksoy / Kaynak: TGRT Haber
Kelebek Mobilya’nın Sevgililer Günü reklam filmi İstanbul Boğazı’nda
Sevgililer günü

Düzenlediği projelerle öncü konumunu koruyan Kelebek Mobilya, Sevgililer Gününü yeni CGI projesiyle kutluyor. Kelebek, hazırladığı Sevgililer Günü reklamına ek olarak CGI projesini de Boğaz Köprüsü’nde sergileyecek. İletişim çalışmalarına “Sizi anlayan tasarımlar” söylemiyle devam eden marka, köprüdeki dev ekranda aşkın ve tutkunun  dansı tango yapan dansçıları yansıtıyor. Herkesi anlayan tasarımlarıyla kalplerde yer edinen Kelebek, Sevgililer Gününe özel filminde tango dansının metaforunu işleyerek “Aşk tango gibidir, tutku, uyum ve ritm ister. Aşkınızın tutkusunu, uyumunu, ritmini anlayan koltuklar Kelebek’te” mesajını iletiyor.

Hazırladığı iletişim kampanyaları ve reklam filmleriyle ön plana çıkan Kelebek, etkileyici deneyimler sunmaya devam ediyor. Teknolojiyle buluşan estetik mobilya anlayışını iletişim çalışmalarına da entegre ederek yeni reklam filmini köprüde sergileyen Kelebek, modern tasarım yaklaşımını iletişim alanındaki yeniliklerle birleştiriyor.

KELEBEK MOBİLYA YENİLİKLERE KANAT AÇIYOR!

Global tasarım vizyonuyla tüketicilerinin beklentileri ve dünya trendlerine uygun koleksiyonlar hazırlayan Kelebek, “Kelebek Etkisi” oluşturarak ön plana çıkıyor. İlklerin temsilcisi Kelebek, “Aşk Tango Gibidir” mottosuyla hazırladığı CGI projesini iki kıtayı birleştiren köprüde gözler önüne seriyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...