Tgrt Haber
26 Şubat 2024 09:47 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 09:54

Kim Milyoner Olmak İster Neil Armstrong sorusu nedir, cevabı ne?

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programında dün akşam sorulan Neil Armstrong sorusu sosyal medyada gündem oldu. Yarı yarıya joker hakkını kullanan genç yarışmacıya gelen soru merak edildi. Arama motorlarında ise Kim Milyoner Olmak İster Neil Armstrong sorusu nedir sorusu araştırıldı. İşte sorunun cevabı...

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Kim Milyoner Olmak İster Neil Armstrong sorusu nedir, cevabı ne?
,Neil Armstrong

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster programında dün akşam sorulan soru gündem oldu. Genç kızın soruya verdiği cevap ise sosyal medyada çok konuşuldu. Neil Armstrong ile ilgili olan sorunun cevabı araştırılırken genç kızın yanıtı da merak edildi. İşte Neil Armstrong sorusu...

KİM MİLYONER OLMAK İSTER NEİL ARMSTRONG SORUSU NEDİR?

ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programında 'Neil Armstrong kimdir?' sorusu soruldu. Yarı yarıya joker hakkını kullanan yarışmacının cevabı bulamaması ise sosyal medyada ses getirdi. Ay'da yürüyen ilk insandır cevabı ile 'Dünyanın çevresini dolaşan ilk insandır' cevabı jokerin ardından kalan 2 şık oldu. Yarışmacı ise 'Dünyanın çevresini dolaşan ilk insandır' cevabını seçerek soruyu yanlış bildi. 

Kim Milyoner Olmak İster Neil Armstrong sorusu nedir, cevabı ne? - 1. Resim

NEİL ARMSTRONG KİMDİR?

5 Ağustos 1930 yılında dünyaya gelen Neil Armstrong,  Ay yüzeyine adım atan ilk insan olarak tarihe geçmiş Amerikalı Deniz Kuvvetleri pilotu, astronot, uzay mühendisi, test pilotu ve üniversite profesörüdür.

 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...