Tgrt Haber
11 Şubat 2024 18:29 - Güncelleme : 11 Şubat 2024 18:40

Kirli Sepeti Ece kimdir?

Kirli Sepeti dizisinin yeni bölümünde Ece karakterine hayat veren Sevcan Yaşar’ın hayatı merak edildi. Peki, Sevcan Yaşar kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar…

Editör: Onurcan Şimşek / Kaynak: TGRT HABER
Kirli Sepeti Ece kimdir?

FOX  TV’nin en sevilen dizilerinden  olan Kirli Sepeti, her pazar akşamı seyirciyle buluşuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel, Bestemsu Özdemir, Serhat Kılıç, Deniz Sarıkaş gibi ünlü isimler yer alıyor.

Dizinin yeni bölümünde, Ece karakterine hayat veren Sevcan Yaşar, dikkat çekti. Ece, Songül’ün kız kardeşidir. Songül, Ece’yi büyütmüş ve onun için her fedakarlığı yapmıştır. Ece ise Songül’ün fedakarlıklarına karşılık, ona sıkıntı çıkartan, sorumsuz ve bencil bir kızdır. Ece, sitede yaşayan zenginlerin hayatlarına özenir ve onlarla arkadaş olmaya kalkışır.

SEVCAN YAŞAR KİMDİR?

Sevcan Yaşar, 8 Şubat 1990 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. 23. Miss Model of Turkey yarışmasında birincilik kazandı.. Çin’de düzenlenen Miss Model of World yarışmasında da Türkiye’yi temsil ederek tekrar birinci oldu. Ege Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu olan Yaşar, İstanbul’a yerleşerek oyunculuk üzerine eğitim aldı..

Sevcan Yaşar, televizyon kariyerine 2012 yılında Kayıp Şehir dizisiyle adım attı. Daha sonra Böyle Bitmesin, Aramızda Kalsın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bahtiyar Ölmez, Erkenci Kuş gibi dizilerde yer aldı. 2021 yılında Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Neyran karakterine hayat verdi

SEVCAN YAŞAR’IN DİZİLERİ

Kirli Sepeti

Yalı Çapkını

Evlilik Hakkında Her Şey

Sen Çal Kapımı

Erkenci Kuş

Bahtiyar Ölmez

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Aramızda Kalsın

Böyle Bitmesin

Kayıp Şehir

 

Kaynak: TGRT HABER
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...