Tgrt Haber
11 Şubat 2024 20:07 - Güncelleme : 11 Şubat 2024 20:47

Kirli Sepeti Yasemin kimdir?

Kirli Sepeti Yasemin karakteri dizinin takipçileri tarafından merak ediliyor. FOX TV'de her Pazar ekranlara gelen dizide Yasemin'i Bestemsu Özdemir canlandırıyor. Peki ama Kirli Sepeti'nin Yasemin karakteri Bestemsu Özdemir kimdir? İşte detaylar…

Editör: Onurcan Şimşek / Kaynak: TGRT HABER
Kirli Sepeti Yasemin kimdir?

Bestemsu Özdemir, Kirli Sepeti dizisinde Yasemin karakterine can veriyor. Yasemin karakteri dizide en dikkat çeken karakterlerden biri oldu. Peki, Kirli Sepeti Yasemin kimdir? İşte detaylar…

KİRLİ SEPETİ YASEMİN KİMDİR?

Yasemin’in tek problemi “ikinci eş” olması değil, ablasının eski kocasının ikinci eşi olmasıdır. Feyyaz’la aşk evliliği yapmış olmasına rağmen aşkını başkaları gibi yaşayamamak onu çok üzer. Ablasının artık onu düşmanı olarak görmesi, Feyyaz’ın da bu durumlarda asla manevi destek olmaması Yasemin’in sürekli yalnız ve mutsuz hissetmesine sebep olur.

BESTEMSU ÖZDEMİR KİMDİR?

Bestemsu Özdemir, 20 Nisan 1992'de İstanbul'da dünyaya geldi. Bestemsu Özdemir, 2,5 yaşında anne ve babasının boşanmasının ardından anneannesi ile beraber Ankara’ya taşındı. Daha sonra annesinin yanına geri dönen Özdemir, Saint Benoît Fransız Lisesi'nde öğrenim gördü. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümünde tamamladı. Özdemir ayrıca Mavi markası için modellik yaptı. Modelliği bırakan Bestemsu Özdemir,  Cem Tatlıtuğ ile tanışmasının ardından oyunculuk üzerine eğitim aldı ve ilk oyunculuk deneyimini 2012'de rol aldığı Araf Zamanı ve Sakarya Fırat dizileriyle edindi.

Kaynak: TGRT HABER
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...