Tgrt Haber
12 Şubat 2024 17:18 - Güncelleme : 12 Şubat 2024 17:22

Kızıl Goncalar Suavi Alkanlı gerçekte kim, adı nedir? Şerif Erol kaç yaşında, nereli?

Fox Tv’nin 18 Aralık 2023 tarihinde ilk bölümüyle izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen Kızıl Goncalar dizisinin oyuncularından olan dizideki ismiyle Suavi Alkanlı (Şerif Erol) hakkında merak edilenler haberimizde.

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Kızıl Goncalar Suavi Alkanlı gerçekte kim, adı nedir? Şerif Erol kaç yaşında, nereli?

Kızıl Goncalar oyuncularından olan Şerif Erol’un yapmış olduğu projeler arasında sonuncu olan ve izleyiciyi televizyon karşısında kilitleyen dizideki karakteriyle harika işler yapan oyuncu Erol hakkında bilmedikleriniz… İşte, detaylar…

KIZIL GONCALAR SUAVİ ALKANLI KİMDİR?

Kızıl Goncalar dizisinde Suavi Alkanlı'yı Şerif Erol canlandırmaktadır.

28 Şubat döneminin etkin akademisyenlerindendir. Emekli olmadan önce huzurlu bir emeklilik hayal ederken, amansız bir hastalığa yenik düşmüştür. Levent ve Hande’nin babasıolan Suavi Meryem ve Zeynep’le yaşayacağı büyük değişimi, onu hem ailesiyle ve geçmişiyle hesaplaşmaya itecek hem de hayatının bundan sonrasıyla ilgili kararlar vermek üzere zorlayacaktır. 

ŞERİF EROL KİMDİR?

Şerif Erol 8 Ekim 1963 yılında İzmir’de doğmuştur. 2023 yılında 60 yaşına giren başarılı oyuncu Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları arasında yer almıştır. Son olarak Kerem Bursin’li Ya Çok Seversen dizisinde İlter Evcili karakterine hayat veren Şerif Erol daha önce Yargı, Camdaki Kız, Cezailer gibi yapımlarda rol almıştır.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...