Tgrt Haber
12 Şubat 2024 17:32 - Güncelleme : 12 Şubat 2024 17:34

Kızıl Goncalar Zeynep Tezel karakteri gerçekte kim, adı nedir? Mina Demirtaş kaç yaşında, nereli?

Fox Tv’nin 18 Aralık 2023 tarihinde ilk bölümüyle izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen Kızıl Goncalar dizisinin oyuncularından olan dizideki ismiyle Zeynep Tezel (Mina Demirtaş) hakkında merak edilenler haberimizde.

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Kızıl Goncalar Zeynep Tezel karakteri gerçekte kim, adı nedir? Mina Demirtaş kaç yaşında, nereli?

Kızıl Goncalar oyuncularından olan Mina Demirtaş’ın yapmış olduğu projeler arasında sonuncu olan ve izleyiciyi televizyon karşısında kilitleyen dizideki karakteriyle harika işler üreten oyuncu Demirtaş hakkında bilmedikleriniz… İşte, Zeynep Tezel karakteri hakkında bilgiler…

KIZIL GONCALAR ZEYNEP TEZEL KİMDİR?

Meryem’le Naim’in kızıdır olan Zeynep Tezel 14 yaşındadır. Hayatında hiç büyük şehir görmemiştir ve hiç okula gitmemiştir. Onun için İstanbul’a gelmek yeni ihtimaller demektir.

MİNA DEMİRTAŞ KİMDİR?

Mina Demirtaş, Kızıl Goncalar Oyuncuları arasında yer alan genç bir oyuncudur. Oyuncu,Seher Beşyaprak menajerlik ile çalışmaktadır. Daha önce Beraber, Kabahat, Akif  gibi yapımlarda rol almıştır.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...