Tgrt Haber
24 Şubat 2024 20:11 - Güncelleme : 24 Şubat 2024 15:42

Kopuk dizisi nerede çekiliyor? Kopuk hangi şehirde çekildi?

Now TV'de yayınlanan Kopuk dizisinin nerede çekildiği merak edilenler arasında yer aldı. Yayınlandığı ilk günden beri yakından takip edilen Kopuk dizisinin oyuncuları ve konusu da gündemde yer alıyor. Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz ve Seray Kaya gibi önemli isimlerin yer aldığı Kopuk dizisi nerede çekiliyor? Detaylar...

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Kopuk dizisi nerede çekiliyor? Kopuk hangi şehirde çekildi?
Kopuk,

Kaan Yıldırım ve Biran Damla Yılmaz'ın yer aldığı Kopuk dizisi büyük ilgiyle takip ediliyor. Now TV'de izleyici ile buluşan Kopuk dizisinin nerede çekildiği ise merak konusu oldu. Cumartesi günleri ekrana gelen Kopuk hangi şehirde çekiliyor? İşte detaylar...

KOPUK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

NOW TV'nin dizisi olan Kopuk, İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekilmektedir. Dizinin sahneleri çoğunlukla Tepebaşı'nda çekilmektedir.

KOPUK OYUNCULARI KİM?

Now Tv'nin dizisi olan Kopuk'ta Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz, Seray Kaya, Sarp Akkaya, Beren Gökyıldız, Edip Tepeli, Engin Alkan, Kadir Çermik, Melisa Doğu, Sahra Şaş, Mustafa Açılan, Evliya Aykan, Merve Çağıran, Cem Söküt, Atakan Yarımdünya, Güneş Hayat ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimler yer almaktadır.

Kopuk dizisi nerede çekiliyor? Kopuk hangi şehirde çekildi? - 1. Resim

KOPUK DİZİSİ HANGİ KANALDA?

Dizi, Now TV'de yayınlanmaktadır.

KOPUK HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

NOW TV'de yayınlanan dizi, Cumartesi günleri izleyici ile buluşmaktadır.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...