Tgrt Haber
24 Şubat 2024 20:32 - Güncelleme : 24 Şubat 2024 15:50

Kopuk dizisi uyarlama mı? Kopuk gerçek hikaye mi?

Kopuk dizisi uyarlama mı? | Kaan Yıldırım'ın başrolünde yer aldığı Kopuk dizisinin uyarlama olup olmadığı merak edilenler arasında yer aldı. Başarılı isimlerin yer aldığı Kopuk dizisi yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle takip ediliyor. Cumartesi günleri ekranlara gelen dizi ile ilgili merak edilenler arasında ise dizinin hikayesinin gerçek olup olmadığı yer aldı.

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Kopuk dizisi uyarlama mı? Kopuk gerçek hikaye mi?
Kopuk,,

Kopuk dizisi heyecanla takip ediliyor. Seyircilerin gündeminde ise Kopuk dizisinin uyarlama olup olmadığı yer aldı. Güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusu ile ekranlara gelen diziye dair merak edilenler haberimizdedir. En çok merak edilenler arasında ise Kopuk dizisi uyarlama mı sorusu yer aldı.

KOPUK DİZİSİ UYARLAMA MI?

Now Tv ekranlarında yayınlanan Kopuk dizisi uyarlama değildir.  Dizide yer alan karakterlerin kurgusal olduğu biliniyor. Kopuk dizisinde yer alan konunun gerçek hayatla bağlantısı olmadığı da bilinenler arasında yer alıyor.

KOPUK DİZİSİ HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

NOW TV ekranlarında yayınlanan Kopuk dizisi Cumartesi günleri ekranlara gelmektedir.

Kopuk dizisi uyarlama mı? Kopuk gerçek hikaye mi? - 1. Resim

KOPUK OYUNCU KADROSU!

Dizide Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz, Seray Kaya, Sarp Akkaya, Beren Gökyıldız, Edip Tepeli, Engin Alkan, Kadir Çermik, Melisa Doğu, Sahra Şaş, Mustafa Açılan, Evliya Aykan, Merve Çağıran, Cem Söküt, Atakan Yarımdünya, Güneş Hayat ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimler rol almaktadır.

KOPUK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Kopuk dizisi genellikle Tepebaşı'nda çekiliyor. Dizinin sahneleri İstanbul'da çekilmektedir.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...