2022-08-06 12:15:32 | Son Güncelleme : 2022-08-06 12:27:02

MASTERCHEF’TE KİM KAZANDI? Masterchef 2022 Ana Kadrosuna Hangi Yarışmacı Girdi? İşte 5 Ağustos Masterchef Birincisi!

Masterchef 2022, 3. Tur elemeleri tüm hızıyla devam ederken, 5 Ağustos 2022 tarihli yayında yarışmanın ana kadrosuna girme hakkı kazanan yarışmacı merak edildi. 31. Bölümüyle ekranlara gelen Masterchef Türkiye, on iki yarışmacının jüri üyeleri Mehmet, Somer ve Danilo Şef’in vermiş olduğu menüleri ortaya çıkarmak için mücadele verdiği ikili etapta, en iyi yemeği ortaya çıkaran yarışmacı, ana kadroya girme şansı elde etti. Altı ezmeli kebap tarifini en iyi yapan 6 yarışmacıdan dondurma ile yapılabilecek en iyi tarifi ortaya çıkaran yarışmacının kim olduğu izleyici tarafından merak ediliyor. Peki Masterchef’te kim kazandı? Hangi yarışmacı Masterchef ana kadrosuna girmeye hak kazandı? En iyi dondurmalı tarifi hangi yarışmacı yaptı? Detaylar haberimizde…

Seyfullah, Başar, Atike, Melih, Şeyma ve Mustafa'nın yarıştığı ikinci etapta yarışmacılardan dondurma ile yapılacak en farklı ve en güzel tarif istendi.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Seyfullah, Başar, Atike, Melih, Şeyma ve Mustafa'nın yarıştığı ikinci etapta yarışmacılardan dondurma ile yapılacak en farklı ve en güzel tarif istendi.

5 Ağustos 2022 tarihli Masterchef Türkiye yarışmasında, finale kalan isimler ve ana kadroya girme hakkı kazanan yarışmacı merak ediliyor. Jüri üyeleri Mehmet, Danilo ve Somer Şef tarafından verilen altı ezmeli kebap tarifi için mücadele veren 12 yarışmacıdan tarifi en iyi yapan 6 yarışmacı seçildi. Ardından bu 5 yarışmacıdan dondurma ile farklı ve güzel bir tarif ortaya çıkarması istendi. En iyi dondurmalı tarifi ortaya çıkaran yarışmacı ana kadroya girme hakkı kazanırken, bu ismin hangi yarışmacı olduğu merak edildi ve yoğun bir şekilde araştırıldı. Peki Masterchef Türkiye’de kim kazandı? Hangi yarışmacı Masterchef 2022 ana kadrosuna girme hakkı kazandı? İşte tüm merak edilenler…

MASTERCHEF TÜRKİYE’DE KİM KAZANDI?

Masterchef Türkiye dün akşam yayınlanan 31. Bölümünde heyecan dolu dakikaların yaşanmasına neden oldu. On iki yarışmacının katılım sağladığı 3. Tur elemelerinde, jüri üyeleri Mehmet, Danilo ve Somer Şef, yarışmacılardan altı ezmeli kebap yapmalarını istedi. En iyi tarifi ortaya çıkaran yarışmacıların yeni bir etaba alınacağı yarışmada, en güzel altı ezmeli kebabı ortaya çıkaran yarışmacılar, Seyfullah, Başar, Atike, Melih, Şeyma ve Mustafa oldu. Seçilen 6 yarışmacı bu sefer de dondurma ile yapılabilecek en farklı ve en lezzetli tarifi ortaya çıkarmak için yarıştılar. Hepsi birbirinden farklı ve güzel tarifler ortaya çıkaran yarışmacılar, yaptıkları dondurmalı yemek ve tatlıları, şeflerin beğenisine sundu. TV8 ekranlarının sevilen yarışması Masterchef Türkiye’de en iyi dondurmalı tarifi ortaya çıkaran ve son ikiye kalan yarışmacılar Atike ve Şeyma oldu. Jüri üyelerinin seçimi ile 2022 Masterchef ana kadrosuna girme hakkı kazanan 5. yarışmacı Şeyma oldu.

2022 MASTERCHEF ANA KADROSUNA GİRME HAKKI KAZANAN YARIŞMACILAR KİMLER?

TV8 ekranlarının sevilen yarışmasın Masterchef, tüm hızıyla devam ederken, üçüncü tur elemelerinde ter döken yarışmacılar, Masterchef 2022 ana kadrosuna girebilmek için mücadele veriyor. Son bölümde kadroya girme hakkı kazanan 5. Yarışmacı Şeyma olurken, Masterchef yarışmacıları, izleyiciler tarafından merak edildi. 1 Ağustos Pazartesi günü başlayan final turlarında bugüne kadar ana kadroya girme hakkı kazanan isimler, Metin, Gamze, Onur, Çağatay ve Şeyma oldu. Kadroya seçilecek 6. ve son yarışmacı da bu akşam yayınlanacak bölümde belli olacak.

MASTERCHEF ELEMELERİ NASIL OLACAK?

Masterchef elemelerinin nasıl olacağı da izleyiciler tarafından sıklıkla araştırılan konular arasında yer alıyor. 1 Ağustos 2022 Pazartesi günü başlayan final turu öncesi yarışmacı adaylarına yarışmanın detaylarına ilişkin açıklama yapan Somer Şef, 16 kişiden oluşan yarışmacı adayları arasından her gün bir ismin ana kadroya seçileceğini belirtti. 3. Turun 6 gün süreceğinin altını çizen Somer Şef, kadroya seçilecek yarışmacı sayısının da 6 kişi olacağını açıkladı.

Etiketler