Tgrt Haber
29 Şubat 2024 11:15 - Güncelleme : 29 Şubat 2024 11:19

Meclis ne zaman tatile girecek? 2024 TBMM ne zaman kapanacak, kaç gün tatil?

Meclis ne zaman tatile girecek? 2024 TBMM ne zaman kapanacak, kaç gün tatil? Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), 31 Mart 2024 seçimleri öncesinde son çalışmalarını tamamlamak üzere. İşte detaylar!

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Meclis ne zaman tatile girecek? 2024 TBMM ne zaman kapanacak, kaç gün tatil?
TBMM,

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) yerel seçimler öncesinde son çalışmalarını yapıyor. TBMM'nin 8. Yargı Paketi'ni görüşmesi bekleniyor. Ancak, Meclis'in ne zaman tatil planladığına dair net bir bilgi bulunmuyor.

MECLİS NE ZAMAN TATİLE GİRECEK 2024?

TBMM'nin son çalışma günü netleşmedi ancak Meclis'in, 31 Mart seçimlerine kadar olan sürede tatile girmesi bekleniyor. Meclis, 29 Şubat günü itibarıyla tatile girecek.

Meclis ne zaman tatile girecek? 2024 TBMM ne zaman kapanacak, kaç gün tatil? - 1. Resim

TBMM NE ZAMAN AÇILACAK?

Seçimlerin ardından, TBMM'nin çalışmalarına ne zaman tekrar başlayacağı da henüz belirsizliğini koruyor. Ancak, seçim sonuçlarına bağlı olarak Meclis'in yeni dönem çalışmalarına ne zaman başlayacağı belirlenecek. Bu süreç, seçim sonuçlarının resmiyet kazanmasının ardından şekillenecek.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...