22˚
İstanbul
22˚
açık
Nem %45
Rüzgar 5.37 /s
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/19˚
Cumartesi
26˚/18˚
24 Mayıs 2022 Salı
2021-12-28 17:44:42

Milli Piyango yılbaşı çekilişi nereden canlı izlenir? MPİ TV yılbaşı çekilişi canlı izleme ekranı!

Milli Piyango yılbaşı çekilişi yaklaşırken, büyük ikramiyenin kime çıkacağını merak edenler çekiliş anını nasıl izleyeceklerini araştırmaya başladı. Bu yıl 120 milyon TL kazandıracak olan çekiliş için tam, yarım ve çeyrek bilet satın alan vatandaşlar, internet üzerinden yapmış oldukları araştırmalarda, “Milli Piyango yılbaşı çekilişi nereden canlı izlenir?”, “MPİ yılbaşı özel çekilişi canlı izleme ekranı nasıl açılır?”, “Milli Piyango yılbaşı çekilişi ne zaman, saat kaçta?” sorularına cevap arıyor.

Milli Piyango yılbaşı çekilişi nereden canlı izlenir? MPİ TV yılbaşı çekilişi canlı izleme ekranı!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

31 Aralık 2021 akşamı gerçekleştirilecek olan yılbaşı özel çekilişi, her yıl olduğu gibi bu yıl da en sık aratılan konular arasında yerini aldı. Büyük ikramiyeyi kazanmak isteyen ya da kimin kazanacağını merak eden vatandaşlar, Milli Piyango yılbaşı çekilişinin saat kaçta ve nasıl gerçekleştirileceğini araştırırken, çekilişi canlı izleyip izleyemeyeceklerini de sorguluyor. Peki Milli Piyango yılbaşı çekilişi ne zaman saat kaçta? Milli Piyango yılbaşı çekilişi nereden canlı izlenir? MPİ yılbaşı özel çekilişi izleme ekranı nasıl açılır? İşte detaylar…

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Milli Piyango yılbaşı çekilişinin ne zaman ve saat kaçta yapılacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. Her yıl merakla beklenen ve takip edilen yılbaşı özel çekilişi, 31 Aralık 2021 gecesi saat 23:00’te gerçekleştirilecek. 2022 Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde bu yıl büyük ikramiye 120 milyon TL olarak belirlendi. Çekiliş gecesi büyük ikramiyenin kime gideceği merakla bekleniyor.

Çekiliş akşamı kazanacak numaralar için çekilişler farklı saatlerde gerçekleştirilecek.12 bin TL kazanan numaralar 17:00’de, 6 bin TL kazanan numaralar saat 18:30’da, 2 bin TL kazanan numaralar 20:30’da, 120 bin ve amorti kazanan numaralar ise saat 23:00'te gerçekleştirilecek olan çekilişlerle sahiplerini bulacak.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞİ NEREDEN CANLI İZLENİR?

Büyük ikramiyenin kime çıkacağını merak eden ya da ikramiyeyi kazanmak isteyen vatandaşlar, çekilişi canlı izleyip izleyemeyeceğini merak ediyor. Tam, yarım ve çeyrek bilet alımları tüm hızla devam ederken, çekiliş gecesinin nereden izleneceğini merak eden vatandaşlar, internet üzerinden yoğun bir araştırma yapmaya başladı. 31 Aralık 2021 gecesi saat 23:00’te gerçekleştirilecek olan MPİ Yılbaşı Özel Çekilişi noter huzurunda gerçekleştirilecek. Çekilişi izlemek isteyen vatandaşlar, Milli Piyango TV (MPİ TV)’nin Youtube kanalından canlı bir şekilde izleyebilecek.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN!

MPİ YILBAŞI ÖZEL ÇEKİLİŞİ CANLI İZLEME EKRANI

Milli Piyango TV’nin Youtube kanalından canlı bir şekilde izlenebilecek olan Yılbaşı Özel Çekilişi, 31 Aralık Cuma akşamı saat 23:00’te gerçekleştirilecek. Yılbaşı gecesi gerçekleştirilecek olan çekilişlerde 12 bin TL kazanan numaralar için çekiliş saat 17:00’de, 6 bin TL kazanacak olan numaralar için saat 18:30’da, 2 bin TL kazanacak numaralar için 20:30’da ve 120 bin ve amorti kazanan numaralar için ise saat 23:00 gerçekleştirilecek. Büyük ikramiye ise sahibini saat 23:00’te bulacak.

MİLLİ PİYANGO ÖZEL ÇEKİLİŞİ CANLI İZLEME EKRANI İÇİN TIKLAYIN!

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İTİRAZ NASIL EDİLİR?

Milli Piyango sonuçlarına dair itiraz etmek isteyen vatandaşlar nu konuda itiraz haklarının olup olmadığını araştırıyor. Milli Piyango itirazına dair detaylı bilgiyi Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü resmi web sitesi üzerinden yayınlamış durumda. Yönetmeliğe göre karşılığı nakit olmayan piyangolar ve çekilişler için itiraz hakkına sahip olan vatandaşlar, ikramiyelerin son teslim tarihini takip eden on beş gün içerisinde itiraz veya şikâyette bulunabiliyor. Bu sürenin bitmesi durumunda yapılacak olan itiraz veya şikâyetler ise kabul edilmiyor. İdare, gerek görürse, piyangolar ile ilgili her türlü işlem ve belgeleri denetleyebiliyor.

Etiketler