Tgrt Haber
13 Şubat 2024 09:06 - Güncelleme : 13 Şubat 2024 09:09

Muğla'da deprem mi oldu? SON DAKİKA 13 Şubat Antalya'da deprem kaç büyüklüğünde, nerede oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler!

13 Şubat günü sabah saatlerinde Muğla ve Antalya çevresinde hissedilen depremin ardından deprem mi oldu merak edildi. Sarsıntı hissedenler Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesini araştırmaya başladı. Muğla'da deprem mi oldu, kaç büyüklüğünde gibi sorular da araştırıldı...

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Muğla'da deprem mi oldu? SON DAKİKA 13 Şubat Antalya'da deprem kaç büyüklüğünde, nerede oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler!
Deprem, AFAD

Muğla'da hissedilen sarsıntının ardından deprem mi oldu, kaç büyüklüğünde merak edildi. Vatandaşlar sarsıntının ardından Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesini araştırmaya başladı. Sarsıntı Antalya ve Alanya'da da hissedildi.

MUĞLA'DA DEPREM Mİ OLDU?

13 Şubat günü 07.32'de Akdeniz'de 3,9 büyüklüğünde bir deprem oldu. Depremin derinliği 10.11 km olarak açıklandı. Kandilli Rasathanesi verilerine göre son depremler şöyle:

Muğla'da deprem mi oldu? SON DAKİKA 13 Şubat Antalya'da deprem kaç büyüklüğünde, nerede oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler! - 1. Resim

SON DEPREMLER!

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ!

Kandili Rasathanesi aracılığıyla gün içerisinde olan depremlere ulaşabiliyoruz. Sarsıntı hissedilmesinin ardından son depremler listesi kontrol ediliyor.

 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...