Tgrt Haber
26 Şubat 2024 09:15 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 09:25

Muzaffer Yıldırım kimdir, nereli? Muzaffer Yıldırım'ın filmleri nedir?

Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz isimler arasında yer alan Muzaffer Yıldırım'ın kim olduğu merak edilenler arasında yer aldı. Sıklıkla adını duyduğumuz isim hakkında nereli, mesleği nedir gibi sorular da araştırılmakta. Muzaffer Yıldırım'ın hayatı ve filmleri haberimizde yer almaktadır.

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Muzaffer Yıldırım kimdir, nereli? Muzaffer Yıldırım'ın filmleri nedir?
,Sinema

Gündemde yer alan Muzaffer Yıldırım'ın hayatı merak edilenler arasında yer aldı. Adına sıkça rastladığımız Muzaffer Yıldırım'ın kim olduğu ve nereli olduğu araştırılıyor. Vatandaşlar ise Muzaffer Yıldırım'ın filmlerini merak ediyor. Detaylar haberimizdedir.

MUZAFFER YILDIRIM KİMDİR?

1962 yılında dünyaya gelen Yıldırım, The Stay otellerin sahibidir. Anadolu Hisarı’ndaki Spor Akademisi’ni bitiren Muzaffer Yıldırım, 2001 senesinde Menderes Utku ile beraber spor, sinema ve işletmecilik gibi sektörlerde çalışmak üzere Mars Entertainment’ı kurmuştur. 

1989 senesinde Samanyolu dizisinde oynayan isim 2013 senesinden itibaren çeşitli sinema filmlerinin ve dizilerin yapımcılığını üstlendi. 

MUZAFFER YILDIRIM'IN FİLMLERİ!

Muzaffer Yıldırım'ın yapımcısı olduğu sinema filmleri:

Eltilerin Savaşı 

Karakomik Filmler: 2 Arada 

Karakomik Filmler: Kaçamak 

Kız Kardeşler

Ahlat Ağacı 

Mutluluk Zamanı 

Arif V 216

İftarlık Gazoz

Senden Bana Kalan 

Ali Baba Ve Yedi Cüceler 

Pek Yakında 

Kış Uykusu (Ortak Yapımcı)

Erkek Tarafı: Testosteron

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...