Tgrt Haber
29 Şubat 2024 09:54 - Güncelleme : 29 Şubat 2024 09:58

Nagihan sakatlandı mı? Survivor Nagihan sağlık durumu nasıl, elenecek mi?

Nagihan sakatlandı mı? Survivor Nagihan sağlık durumu nasıl, elenecek mi? Survivor All Star 2024'ün iddialı yarışmacılarından Nagihan Karadere, son bölümde yaşadığı talihsiz kaza sonrası sağlık durumu merak konusu oldu. Nagihan'ın sakatlığıyla ilgili gelişmeler izleyicileri endişelendirirken, yarışmadan ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyor....

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Nagihan sakatlandı mı? Survivor Nagihan sağlık durumu nasıl, elenecek mi?
survivor,nagihan karadere

Survivor All Star 2024'ün iddialı yarışmacılarından Nagihan Karadere, son bölümde yaşadığı talihsiz kaza sonrası sağlık durumu merak konusu oldu. Nagihan'ın sakatlığıyla ilgili gelişmeler izleyicileri endişelendirirken, yarışmadan ayrılıp ayrılmayacağı ise belirsizliğini koruyor.

SURVIVOR NAGİHAN'A NE OLDU? SAKATLANDI MI?

Survivor All Star 2024'ün son bölümünde gerçekleşen oyun sırasında Nagihan Karadere, kütüğü ittirmeye çalışırken, sakatlık geçirdiği bacağı yeniden dönerek yere düştü. Acı içinde kıvranan Nagihan, "Dizimde esneme oldu" şeklinde açıklama yaparken, sağlık ekipleri hemen müdahalede bulundu ve Nagihan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Nagihan'ın sağlık durumu, bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde Acun Ilıcalı tarafından aktarılacak. Ancak Nagihan'ın bir süre oyunlarda yer alamayabileceği belirtiliyor.

Nagihan sakatlandı mı? Survivor Nagihan sağlık durumu nasıl, elenecek mi? - 1. Resim

NAGİHAN KARADERE SAĞLIK DURUMU NASIL? ELENECEK Mİ?

Nagihan Karadere'nin sağlık durumu, yarışmanın ilerleyen bölümlerinde netlik kazanacak. Yaşanan sakatlık sonrası Nagihan'ın yarışmaya devam edip etmeyeceği, doktor raporu ve sağlık durumuna bağlı olarak belirlenecek. Nagihan, Survivor All Star 2024'te kırmızı takımın önemli isimlerinden biri olarak dikkat çekiyordu. Ancak sakatlık, yarışmacının performansını etkileyebilir ve elenmesine neden olabilir. Nagihan'ın sağlık durumundaki gelişmeler, Survivor hayranları tarafından yakından takip ediliyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...