Tgrt Haber
12 Şubat 2024 14:35 - Güncelleme : 12 Şubat 2024 14:38

Nişantaşı eski sevgili pazarı nerede? Eski sevgiliden kalan eşyalar burada satılıyor!

Nişantaşı eski sevgili pazarı nerede? 14 Şubat Sevgililer Günü'ne az bir süre kala Nişantaşı'nda 'eski sevgili pazarı' kuruldu. Pazarda eski ilişkilerden kalan ürünler satılıyor. Peki, bu ilginç pazar nerede ve hangi ürünler satılıyor? İşte detaylar...

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Nişantaşı eski sevgili pazarı nerede? Eski sevgiliden kalan eşyalar burada satılıyor!
Nişantaşı, İstanbul

14 Şubat Sevgililer Günü'ne az bir süre kala Nişantaşı'nda 'eski sevgili pazarı' kuruldu. Pazarda eski ilişkilerden kalan ürünler satılıyor. Peki, bu ilginç pazar nerede ve hangi ürünler satılıyor? Nişantaşı eski sevgili pazarı nedir, nerede?

ESKİ SEVGİLİ PAZARI NEDİR?

Nişantaşı'nda, 14 Şubat Sevgililer Günü öncesinde dikkat çeken bir etkinlik düzenlendi. "Eski Sevgili Pazarı" adı verilen etkinlikte, eski sevgililerden kalan eşyalar satışa çıkarıldı. Bu özgün konsept, büyük ilgi gördü.

Nişantaşı eski sevgili pazarı nerede? Eski sevgiliden kalan eşyalar burada satılıyor! - 1. Resim

HANGİ ÜRÜNLER SATILIYOR?

Eski Sevgili Pazarı'nda, birçok kişi eski sevgilisinden kalan eşyalarını sergileyerek satışa sundu. Tezgahlarda kıyafetler, kitaplar, çantalar, cüzdanlar, saatler, taraklar, kahve fincanları gibi çeşitli ürünler bulunuyor.

İLGİNÇ KONSEPT

İşletmenin Genel Müdür Yardımcısı Özay Akar, pazarın konsepti hakkında şunları söyledi: "Eski sevgiliden kalan eşyaları sat, yeni sevgiline hediye al. İnsanlar burada, eski sevgililerinden kalan eşyaları uygun fiyata satabilme imkanına sahip oluyor. Bu sayede, ekonomik bir girdi sağlanırken 14 Şubat'ta sevgilisine ne hediye alacağını düşünenlere de bir fikir oluyor."

NİŞANTAŞI ESKİ SEVGİLİ PAZARI NEREDE?

Eski Sevgili Pazarı, Nişantaşı'nda Taşkışla Caddesi'nde bulunan bir işletmenin etkinlik alanında kuruldu. 14 Şubat Sevgililer Günü'ne günler kala açılan bu pazar, ilginç konseptiyle dikkat çekiyor.

 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...