Tgrt Haber
13˚
19-11-2023 10:05 | Güncelleme : 19-11-2023 10:12

NOPAİN S2G MOTOR KAZASI: Hayranlarını üzen haber! Nopain nasıl öldü?

Nopain S2G motor kazası konusu çok sayıda PUBG tutkununun gündeminde… Oyun dünyasının sevilen isimlerinden ve Nopain adıyla da tanınan Yiğit Devirgen, geçirdiği trafik kazası sonucunda can verdi. Valorant ve PUBG sevenlerin yakından tanıdığı Devirgen’in cenazesi 19 Kasım’da memleketinden kaldırılacak. Hayranları ise yaşanan elim olaya ilişkin detayları araştırıyor. Peki Nopain nasıl öldü?

NOPAİN S2G MOTOR KAZASI: Hayranlarını üzen haber! Nopain nasıl öldü?

Nopain S2g motor kazası konusu ile Nopain nasıl öldü? sorusu araştırılıyor. Video oyun camiasının yakından tanıdığı isimler arasında yer alan Nopain Yiğit Devirgen adıyla da tanınıyordu. Valorant ve PUBG gibi video oyunlarıyla adından söz ettirmeyi başaran genç yetenek motosikletle geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybetti.

NOPAİN S2G MOTOR KAZASI

Sosyal medyada Nopain adıyla bilinen Yiğit Devirgen hayatını kaybetti. Özellikle VALORANT ve PUBG Mobile alanlarında etkinlik gösteren S2G Esports ekibinde yer alan Devirgen'in vefat haberine sosyal medya hesaplarından verildi.

PUBG tutkunlarının yakından tanıdığı bir isim olan Yiğit Devirgen, geçirdiği motosiklet kazası nedeniyle hayatını kaybetti. Espor takımı S2G, Nopain adıyla bilinen Yiğit Devirgen'in vefat haberini kamuoyuna duyurdu.

NOPAİN NASIL ÖLDÜ?

S2G Esports ekibi de Devirgen’in vefatına ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“Ekibimizin Nopain adıyla da bilinen değerli üyesi Yiğit Devirgen'in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine de sabır ve başsağlığı diliyoruz.”

NOPAİN S2G MOTOR KAZASI: Hayranlarını üzen haber! Nopain nasıl öldü?

YİĞİT DEVİRGEN KİMDİR?

Muğla Ortaca'da dünyaya gelen Nopain lakaplı Yiğit Devirgen, 2006 yılında dünyaya geldi. Ailesi fırıncılık yapan Yiğit Devirgen, oyunlarla olan bağlılığı dolayısıyla kendisini bu alanda geliştirerek Espor alanına girdi. S2G takımına giren Yiğit Devirgen, uzun zamandır Nopain adı ile takımın PUBG alanında boy gösteriyordu.

Kaynak : TGRT Haber
Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Muhamməd20 Kasım 2023 08:58

Adamln 17 yaşı varmış :(