Tgrt Haber
24 Kasım 2023 08:55 - Güncelleme : 24 Kasım 2023 09:02

ÖĞRETMEN EŞE MESAJ: Resimli, yazılı, unutulmaz öğretmenler günü sözleri…

Öğretmen eşe mesaj. Milyonlarca öğretmenin görev yaptığı ülkemizde öğretmenler günü heyecanla kutlanıyor. Okullarda öğrenciler öğretmenlerine heyecanla şiirler okuyarak ezber ettikleri sözleri okumaya başladı. Ayrıca resim çizen öğrenciler de öğretmenlerini mutlu etti. Geç kalanlar ve hızlıca durumu kurtarmak isteyenler ise resimli, yazılı, unutulmaz öğretmenler günü sözleri araştırması yapıyor.

Editör: Mücahit Dere / Kaynak: TGRT Haber
ÖĞRETMEN EŞE MESAJ: Resimli, yazılı, unutulmaz öğretmenler günü sözleri…

Öğretmen eşe mesaj, resimli, yazılı, unutulmaz öğretmenler günü sözleri… Ülke genelinde eşi öğretmen olanlar heyecanla mesajlar göndermeye başladı. Sadece öğrenciler değil eşi öğretmen olanlar, veliler ve hatta eski öğretmenlerinin bu güzel ününü anmak isteyenler yazılı, sözlü, resimli mesajlar ile öğretmenler günü şiirleri araştırmaya başladı.

ÖĞRETMEN EŞE MESAJ

Canım sevgilim, öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki varsın.

Sen kıvılcımsın, ilhamın, rehberin, hayatımın mumu... Öğretmenler günün kutlu olsun canım eşim.

Çocuğumun ikinci ebeveyni ve harika bir akıl hocası olduğun için teşekkür ederim. Öğretmenler günün kutlu olsun canım eşim

Canım eşim seni çok seviyor bu özel gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Bitanem 24 Kasım Öğretmenler günün kutlu olsun.

"Senin gibi bir öğretmene sahip olmak bir nimettir." Dünyamı değiştirdiğin için teşekkürler canım eşim...

Öğrencilerini kendi evladıymış gibi seven, onlar için gece gündüz çalışan benim fedakar eşimin öğretmenler günü kutlu olsun.

Seni tanımak hayata tutunmaktı, seni sevmek ise bu hayatı anlamıyla yaşamaktır. Canım sevgilim Öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğretmenin "Bir" canı yoktur, öğretmenin "öğrencisi kadar" canı vardır. Sen de benim sonsuz canımsın. Öğretmenler günün kutlu olsun bitanem.

Senin gibi bir öğretmenim olsa, dünyanın en başarılı öğrencisi olurdum. İlham kaynağım, meleğim Öğretmenler Günün kutlu olsun!

RESİMLİ, YAZILI, UNUTULMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜ SÖZLERİ…

24 KASIM 2023 ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Dünyanın her yanında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve en değerli varlığıdır. Öğretmenler günün kutlu olsun fedakar eşim

Bana hatalarımdan nasıl ders alırım ve nasıl daha düzgün bir insan olurum sen öğrettin. Kim bilir öğrencilerine hayata dair neler öğretiyorsundur... Senin gibi bir öğretmene sahip oldukları için çok şanslılar. Öğretmenler Günün kutlu olsun aşkım!

Senin gibi bir öğretmenim olsa, dünyanın en başarılı öğrencisi olurdum. İlham kaynağım, meleğim Öğretmenler Günün kutlu olsun

Seni tanımak hayata tutanmaktı, seni sevmek ise bu hayatı anlamıyla yaşamaktır. Canım anneciğim Öğretmenler günün kutlu olsun.

Nasıl harika bir öğretmen olduğunu duymaya eminim ihtiyacın yoktur sevgilim. Ama bir de benden duy istedim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

Sevgilim öğretmenliğini bir melek gibi yerine getiriyorsun. Sadece bana değil tüm öğrencilerine sevginin ne olduğunu öğrettin. Öğretmenler günün kutlu olsun canım eşim.

Öğretmenin "Bir" canı yoktur, öğretmenin "öğrencisi kadar" canı vardır. Benim canım da bir tek sensin. Öğretmenler günün kutlu olsun meleğim.

Bugün senin en güzel en özel günün canımın içi, 24 Kasım öğretmenler günün kutlu olsun. Allah her zaman yardımcın olsun.

Canım eşim seni çok seviyor bu özel gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Bitanem 24 Kasım Öğretmenler günün kutlu olsun.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...