2022-08-05 10:37:00 | Son Güncelleme : 2022-08-05 11:20:26

RESİMLİ CUMA MESAJLARI 29 Temmuz 2022 - En güzel, dualı, hadisli resimli cuma mesajları! (BEDAVA İNDİR)

Temmuz ayının son cuması idrak ediliyor. Ağustos ayına girilmeden önce bu mübarek günde cuma mesajları gönderilerek uzaklar yakın ediliyor. WhatsApp, Messenger, Twitter, Telegram ve Instagram gibi uygulamalar üzerinden en güzel, dualı, hadisli, ayetli ve resimli cuma mesajları gönderiliyor. İşte 29 Temmuz 2022 Cuma günü namazdan önce ve tüm boyunca iletilebilecek kısa, uzun, anlamlı ve RESİMLİ CUMA MESAJLARI...

En güzell ve en özel resimli cuma sözleri!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
En güzell ve en özel resimli cuma sözleri!

Resimli Cuma Mesajları galerisi ayın son cuma gününde sorgulanıyor. Sosyal medya üzerinden ya da WhatsApp, Telegram, SMS veya Messenger gibi mesaj uygulamaları üzerinden cuma tebrik sözleri ve mesajları iletiliyor. 29 Temmuz Cuma mesajları için de her hafta olduğu gibi kısa, uzun, hadisli, dualı resimli cuma mesajları listesini sizler için hazırladık. İşte en küçüğünden en büyüğüne gönderebileceğiniz 29 Temmuz 2022 ücretsiz resimli cuma mesajları...

RESİMLİ CUMA MESAJLARI

Hayırlı Cumalar! Cumanız mübarek olsun! Bu ay tüm cuma günlerinde olduğu gibi Temmuz ayının son cumasında da sevdiklerinin Cuma gününü tebrik etmek isteyenler için resimli cuma mesajları ve tebrik sözerini haberimizde hazırladık. Tgrthaber.com.tr cuma tebrik mesajları listesi üzerinden bedava bir şekilde ulaşabileceğiniz mesaj ve resimleri indirebilirsiniz. İşte bütünüyle bedava ücretsiz indirme işlemini gerçekleştirebileceğiniz 29 Temmuz günü dahlinde görsellerle cuma mesajları ve hadisli, ayetli galeri.

İnkâr edenlere gelince; onların amelleri ıssız bir çöldeki serap gibidir. (Nur,39) Hayırlı Cumalar.

Cuma gününde bir saat vardır ki Müslüman, bu saate isabet ederek hayırlı bir şey isterse Allah ona istediğini verir. (Müslim, Cuma, 15) Hayırlı Cumalar.

İnkâr edenlere gelince; onların amelleri ıssız bir çöldeki serap gibidir. (Nur,39) Hayırlı Cumalar.

Kalbimiz iman ile gönlümüz İslam ile dilimiz Kur’an ile kulağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun… Evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar…

Allah'ım... Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat... Hayırlı Cumalar...

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahibimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah'ın müminlerini bağışlaması dileğiyle Cumanız Mübarek olsun

DUALI, HADİSLİ, AYETLİ CUMA MESAJLARI

"Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah'ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu, sizin için daha hayırlıdır."

"Göklerdeki ve yerdeki her şey, mülkün sahibi, mukaddes, mutlak güç sahibi, hüküm ve hikmet sahibi olan Allah'ı tespih eder." (Cuma Suresi 1. Ayet)

"Allah'ın âyetlerini inkar eden topluluğun hali ne kötüdür! Allah, zalimler topluluğunu hidayete erdirmez." (Cuma Suresi 5. Ayet)

"Sizin kendisinden kaçıp durduğunuz ölüm var ya, o mutlaka size ulaşacaktır. Sonra gaybı da, görünen âlemi de bilen Allah'a döndürüleceksiniz de, o size yapmakta olduklarınızı haber verecektir." (Cuma Suresi 8. Ayet)

"Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah'ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu, sizin için daha hayırlıdır." (Cuma Suresi 9. Ayet)

KISA CUMA MESAJLARI

  • Rabbim! Zindan bana, bunların beni çağırdıklarından daha sevimlidir. (Yusuf Suresi) Hayırlı Cumalar! Selam ve Dua ile...
  • Allah"ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaatı üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar.
  • Allah'tan bir dua gibi Peygamber'den bir armağan gibi sevabınız bol olsun! Hayırlı Cumalar...
  • Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.
  • Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

EN ANLAMLI CUMA MESAJLARI

“Evinize gelen bir kediye, camınıza konan bir kuşa sırtınızı dönmeyin. Hatırlayın ki bu dünya bizler kadar onların da. Cumanız mübarek olsun”

Rabb'im! Dinimizden dolayı bizi kötülüğe itmeye uğraşanlara olanak verme. Bizleri İslam yolundan ayırma. (amin) Hayırlı Nurlu Cumalar.

Cemalimizi iyileştirdiğin gibi moralimizi de güzelleştir. İnancımızı körükle ve bizleri Senin ışığından ayırma..! Amin. Hayırlı Cumalar.

Rabbim ışığıyla, müslümanları selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaati üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar…

Duaların ret edilmeyeceği bu mübarek günde Allahım dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden esirgeme güzel Allahım.

Bu Cuma gününün fazileti kapsamında, rahmeti geçmişinize, bolluğunu hanenize, ışığı ahiretimize, sıcaklığı evimize dolsun.

Tüm hazinelerin anahtarlarına sahip olan Rabb'im. Hakkımızda en güzel kapıyı arala. Hayırlı cumalar dilerim.

Rabb'im, bu faziletli cuma günü özelinde milletimizi terör illetinden koru!Cumanız mübarek olsun...