2014-01-26 20:09:00 | Son Güncelleme : 2022-02-16 12:19:46

Saba Tümer, ilk kez bu kadar sert konuştu

Televizyon programcısı Saba Tümer, meslektaşlarını sert dille eleştirdi.

Saba Tümer, ilk kez bu kadar sert konuştu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ekranların 'bayan kahka'sı olarak tanınan televizyon programcısı Saba Tümer, Milliyet gazetesinin fotomuhabiri Ercan Arslan'a verdiği ve gazetenin tv ekinde yer alan söyleşide ilginç açıklamalarda bulundu. Artık Acun Ilıcalı'nın sahip olduğu TV8'de haftada dört gece ekranlara çıkacak olan Tümer, ekranda kendisine benzemek isteyen 'zavallıların' olduğunu söylerken, "Alacağım her kararda Acun'a danışırım" dedi. Tümer'in, söyleşisinde öne çıkan bazı açıklamaları şöyle:
ONLARA ZAVALLI DİYORUM
* Haber sunarken bir tek erkek habercileri seyrediyorum. Herkesin bir tarzı var. Benim gibi olmaya çalışan çok insan var. Onlara zavallı diyorum ve gülüyorum.
* Ben karşımdaki insana karşı kibar ve saygılı bir insanım. Hiçbir zaman üç kelime daha fazla söyledi ya da söyledim hesabı yapmam. Ama insanlar öyle hesaba düşüyorlar.
İnternet ortamında fiziksel görünümüyle ilgili bazı fotoğraflar hakkında konuşurken:
* Olmasa iyi olurdu tabii ki. Zavallılar neyle uğraşıyorlar? Konu benim bacağım değil, ülkemizde kadın olmanın zorlu yanı.
ÇOK ŞÜKÜR Kİ KİMSEYLE YAKALANMIYORUM
* Ben manken değilim ki vücuduma dikkat edeyim. Ben beynimle kazanıyorum paramı. Çıktığım, flört ettiğim, beğendiğim hiç kimseyle çok şükür ki yakalanmıyorum yani bunlara maruz kalmamak için. Ondan sonra "Neden yalnızsın?" diyorlar. (...) Sağ gösterip sol vuruyorum.
GÜLÜŞÜMDE İNANDIRICILIK SORUNU OLABİLİYOR
* Gülüşümde inandırıcılık sorunu olabiliyor. Dalga geçiyorum, alay ediyormuşum gibi algılıyorlar. (...) Sahte bir şekilde gülmüyorum ama onun içinde ne var ben de bilmiyorum.
"ALACAĞIM HER KARARDA ACUN'A DANIŞIRIM"
Acun'un sahibi olduğu TV8'de program yapması hakkında konuşurken:
* Acun'la daha önce de çalıştık. Hiç kopmadık birbirimizden. Ben alacağım her kararda Acun'a danışırım.
* Ben Acun için para almadan da çalışırım, o problem değil.
* Eylül ayında yeni bir formatla yeni bir projeye geçeceğiz.

Etiketler