Tgrt Haber
22 Şubat 2024 11:51 - Güncelleme : 22 Şubat 2024 12:01

Seda Sayan Aslı kimdir, soyadı nedir? Sabahın Sultanı Aslı Instagram hesabı!

Seda Sayan Aslı kimdir? | Star Tv ekranlarında yayınlanan Sabahın Sultanı programında yer alan Aslı ile Kayahan'ın ilişkisi gündemde yer aldı. Programın takip edenlerin merak ettikleri arasında ise Seda Sayan Aslı kimdir, soyadı nedir soruları yer aldı. İşte Sabahın Sultanı programındaki Aslı'nın Instagram hesabı...

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Seda Sayan Aslı kimdir, soyadı nedir? Sabahın Sultanı Aslı Instagram hesabı!
,

Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı Sabahın Sultanı programında Kayahan ile Aslı'nın kim olduğu merak edildi. Dikkatleri üzerine çeken çift ile ilgili araştırılanlar arasında ise Seda Sayan Aslı kimdir, kaç yaşında gibi sorular yer aldı. Peki, Sabahın Sultanı Instagram hesabı nedir?

SEDA SAYAN ASLI KİMDİR?

Aslı, Sabahın Sultanı programında yer almaktadır. Programın izleyicileri Aslı'nın soyadını ve hayatını araştırmakta. 22 yaşında olan Aslı'nın Kayahan ile ilişkisi gündemde yer aldı. Kayahan'ın annesi ve babası Aslı'yı gelin olarak istememektedir. Aslı'nın hayatı hakkında fazla bilgi bulunmamaktadır. Kayahan ise, "Annem ile Aslı arasında kaldım" sözleriyle gündemde yer aldı.

SABAHIN SULTANI ASLI'NIN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Aslı'nın Instagram hesabı bilinmemektedir. Aslı hakkında fazla detay bulunmamaktadır. 

Seda Sayan Aslı kimdir, soyadı nedir? Sabahın Sultanı Aslı Instagram hesabı! - 1. Resim

SABAHIN SULTANI SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı Sabahın Sultanı programı Star Tv ekranlarında yayınlanmaktadır. Program hafta içi her sabah saat 09.45’te ekranlara geliyor.

SABAHIN SULTANI HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Seda Sayan'ın sunduğu Sabahın Sultanı programı Star Tv ekranlarında yayınlanmaktadır.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...