Tgrt Haber
12 Şubat 2024 16:43 - Güncelleme : 12 Şubat 2024 16:42

Senden Önce dizisi konusu ne? Senden Önce dizisi ne zaman başlıyor?

Sinem Ünsal, Alp Navruz ve Nilperi Şahinkaya'nın başrollerini paylaştığı Senden Önce dizisi için geri sayım başladı . Fragmanlarıyla izleyicilerin dikkatini çeken dizinin ilk bölüm yayın tarihi belli oldu. Yapımcılığını D Media'nın üstelendiği Senden Önce dizisi konusu ve oyuncuları merak edildi. Peki Senden Önce dizisi ne zaman başlıyor. İşte detaylar…

Editör: Onurcan Şimşek / Kaynak: TGRT HABER
Senden Önce dizisi konusu ne? Senden Önce dizisi ne zaman başlıyor?

Senden Önce dizisinin iki ayrı fragmanı paylaşıldı. Tanıtımlarıyla dizi severlerin dikkatini çeken dizi hakkında araştırmalar sürüyor. Senden Önce, Giraylı ailesinin veliahtı Arat ile yoksul ve mütevazi bir geçmişten gelen Özge'nin ilk görüşte âşık olup evlenmesiyle gelişecek olayları ele alıyor. Peki, Senden Önce dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Detaylar haberimizde…

SENDEN ÖNCE DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Hakan ve Merve, 6 aylık evliliklerinin daha ilk dönemecinde büyük sorunlar yaşayan ama bu sorunlara rağmen birbirlerine çok bağlı bir çifttir. Merve'nin birkaç gündür dillendiremediği, Hakan'a açamadığı bir derdi vardır. Ama Hakan ne kadar uğraşırsa uğraşsın, karısı Merve'yi konuşmaya, sorununu paylaşama konusunda ikna edemez. Hakan, iş seyahati için Ankara'ya gideceği sırada, havaalanında Sahra'yla denk gelir. Ankara'da kalacağı otele vardığında onu bir sürpriz beklemektedir. Tesadüfen yolları kesişen Sahra ve Hakan aynı otelde, yan yana odalara rezervasyon yaptırmıştır. Ancak Merve'nin aldığı bir kararla bütün dengeler değişecektir.

SENDEN ÖNCE DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Senden Önce dizisi 13 Şubat Salı günü ilk bölümüyle Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak.

SENDEN ÖNCE OYUNCULARI

Usta oyuncular ile genç yetenekleri buluşturan Senden Önce'nin' kadrosunda; Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya'nın yanı sıra Altan Erkekli, Tansel Öngel, Uğur Uzunel, Uğur Biçer, Kadim Yaşar, Nalan Kuruçim, Işıl Dayıoğlu, Lidya Atlik, Taha Ünal, Berra Aydınlı, Elif Baysal ve Ahmet Fuat Onan bulunuyor.

SENDEN ÖNCE UYARLAMA MI?

 Senden Önce dizisi, Till Deaht'ın Türkiye uyarlaması olarak seyirci karşısına çıkıyor.

Kaynak: TGRT HABER
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...