Tgrt Haber
26 Şubat 2024 15:24 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 15:34

Settar Tanrıöğen diziden çıktı mı? Kızılcık Şerbeti Apo diziden ayrıldı mı?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti'nin Apo karakterini canlandıran Settar Tanrıöğen beyin kanaması geçirmesinin ardından diziden bir süredir uzak kalmıştı. Seyircilerin gündeminde ise Settar Tanrıöğen diziden çıktı mı sorusu yer aldı. Dizinin yapım şirketinin açıklamasının ardından Kızılcık Şerbeti Apo diziden ayrıldı mı sorusu da gündeme geldi.

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Settar Tanrıöğen diziden çıktı mı? Kızılcık Şerbeti Apo diziden ayrıldı mı?
Settar Tanrıöğen

Kızılcık Şerbeti dizisinde yer alan Apo karakterini Settar Tanrıöğen canlandırmaktaydı. Beyin kanaması geçirmesinin ardından tedavisine devam edilen Tanrıöğen'in diziden ayrılıp ayrılmadığı da merak edilenler arasında yer aldı. Kızılcık Şerbeti'nin yapımcısı ise konu ile ilişkin açıklamada bulundu. Peki, Kızılcık Şerbeti Apo diziden ayrıldı mı?

SETTAR TANRIÖĞEN DİZİDEN ÇIKTI MI?

Beyin kanaması geçirdikten sonra 2 defa ameliyat olması nedeniyle bir süredir dizi yer almayan Settar Tanrıöğen'in ayrıldığını yapım ekibi duyurdu. Resmi sosyal medya hesabından yer alan açıklama şöyle oldu:

 "Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterini oynayan değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir. Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız. Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen’e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz. Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. Bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır… Saygılarımızla…”

KIZILCIK ŞERBETİ APO DİZİDEN AYRILDI MI?

Beyin kanaması geçirmesinin ardından 2 kez ameliyat olan Settar Tanrıöğen, diziden ayrıldı. Apo karakterini canlandıran Tanrıöğen'in yerine ise Ahmet Mümtaz Taylan gelecek.

Settar Tanrıöğen diziden çıktı mı? Kızılcık Şerbeti Apo diziden ayrıldı mı? - 1. Resim

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...