Tgrt Haber
26 Şubat 2024 12:06 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 12:14

Sirkeci-Kazlıçeşme hattı durakları | Sirkeci - Kazlıçeşme tren hattı nereden, nereye gidiyor?

26 Şubat günü Sirkeci - Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı açılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla açılacak olan tren hattının durakları ise merak edildi. Ulaştırma Bakanı Uraloğlu TGRT Haber'e açıklamalarda bulundu. Vatandaşlar ise Sirkeci-Kazlıçeşme hattı duraklarını araştırmakta. İşte Sirkeci - Kazlıçeşme tren hattına dair bilgiler...

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
,

Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşecek olan Sirkeci - Kazlıçeşme tren hattının durakları gündemde yer aldı. Vatandaşlar ise tren hattının duraklarını araştırmaya başladı. Bugün açılışı gerçekleşen hat ile ilgili detaylar...

SİRKECİ - KAZLIÇEŞME TREN HATTI DURAKLARI NEDİR?

 Sirkeci-Kazlıçeşme hattı bugün açılıyor. Sirkeci - Kazlıçeşme hattının durakları şöyle: Sirkeci, Cankurtaran, Kumkapı, Yenikapı, Cerrahpaşa, Kocamustafapaşa, Yedikule ve Kazlıçeşme.

Ulaştırma Bakanı Uraloğlu TGRT Haber'e özel açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında yer alan ifadeler şöyle:

"Sirkeci- Kazlıçeşme Raylı Sistem ve Yaya Odaklı Yeni Nesil Ulaşım Projesi"ni tamamladıklarını belirterek "Proje, ulaşım ihtiyacının yanı sıra sosyokültürel, turizm, ekolojik, rekreasyon, spor, gezinti ve bisiklet gibi imkânları İstanbullularla buluşturacak" 

Sirkeci-Kazlıçeşme hattı durakları | Sirkeci - Kazlıçeşme tren hattı nereden, nereye gidiyor? - 1. Resim

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...