Tgrt Haber
23 Şubat 2024 15:23 - Güncelleme : 23 Şubat 2024 15:30

Son depremler 23 Şubat EN SON DEPREM NEREDE OLDU? Yalova, Bursa, İstanbul'da hissedilen deprem kaç şiddetinde?

Son dakika depremler araştırılan konulardan biri olurken en son deprem nerede oldu, sorusunun cevabı araştırılmakta. İstanbul, Bursa, Yalova'da meydana gelen deprem kaç şiddetinde belli oldu mu?

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Son depremler 23 Şubat EN SON DEPREM NEREDE OLDU? Yalova, Bursa, İstanbul'da hissedilen deprem kaç şiddetinde?
Deprem,

Bursa'da bugün meydana gelen sarsıntının ardından son depremler listesi de araştırıldı. 23 Şubat günü meydana gelen son depremler ise merak edilenler arasında yer aldı. Deprem haberleri içerisinde en son depremler ve yakınımdaki depremler araştırılmakta. Bugün 23 Şubat en son deprem nerede oldu? İşte, konuya dair detaylar!

23 ŞUBAT SON DEPREMLER!

AFAD aracılığıyla gün içinde olan depremlere ulaşabilmekteyiz. Vatandaşlar ise en son depremler listesini araştırmakta. 23 Şubat günü meydana gelen depremler AFAD verilerine göre şöyle:

Son depremler 23 Şubat EN SON DEPREM NEREDE OLDU? Yalova, Bursa, İstanbul'da hissedilen deprem kaç şiddetinde? - 1. Resim

EN SON DEPREM NEREDE OLDU?

23 Şubat günü Bursa'da 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER!

Kandilli Rasathanesi son depremler listesi aracılığıyla gün içerisinde olan depremlere ulaşabilmekteyiz. Günlük ve anlık olarak verilerin paylaşılmasıyla beraber son depremler listesine erişebiliyoruz. Sarsıntı hisseden vatandaşlar ise son depremler listesini kontrol ediyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...