23˚
İstanbul
23˚
açık
Nem %38
Rüzgar 2.03 /s
Çarşamba
22˚/11˚
Perşembe
16˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
22˚/13˚
17 Mayıs 2022 Salı
2017-02-26 10:30:42 | Son Güncelleme : 2022-02-16 12:12:28

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? | Elemeye kimler kaldı?

Survivor 2017'de heyecan son sürat devam ediyor. Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Elemeye kimler kaldı? Survivor'da eleme potasına adı yazılan ilk 2 yarışmacı belli oldu. İşte o isimler...

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? | Elemeye kimler kaldı?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Dün akşam Survivor'da yine hayacan yaşandı. Survivor 2017'de dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Elemeye kimler kaldı? Survivor'da eleme potasına adı yazılan ilk 2 yarışmacı belli oldu. İşte o isimler...

Survivor'da kim elendi? sorusunun cevabını bulacağı 6. hafta son bölümde oynanan dokunulmazlık oyunu ile devam etti. Survivor'da dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı, bireysel dokunulmazlığı ise Furkan kazandı. Ünlüler takımından konseyde adı en çok yazılan Sabriye ile bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi Furkan'ın adını verdiği Fatih eleme konseyine kaldı.

 
Survivor son bölümde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. 
 
Nefes kesen ve finale kalan oyunu gönüllüler takımı kazandı. Oyun sonunda Sadin'in sevinme şekli başta Tarık Mengüç olmak üzere ünlüler takımının tepkisini çekti. İki takım arasında sözlü tartışma yaşandı. 

Ünlüler takımı arasındaki bireysel dokunulmazlık oyununu ise Furkan kazandı. 
 
Ada konseyinde ünlüler takımından adı en çok yazılan Sabriye ile bireysel dokunulmazlık sembolü Furkan'ın adını verdiği Fatih elemeye kaldı. 

Bugün oynanacak ikinci dokunulmazlık oyunundan sonra 2 isim daha elemeye kalacak ve en az SMS oyunu alan Survivor'dan elenecek. 

Etiketler