26˚
İstanbul
26˚
hafif yağmur
Nem %63
Rüzgar 4.68 /s
Cumartesi
26˚/19˚
Pazar
28˚/19˚
Pazartesi
27˚/20˚
Salı
27˚/20˚
27 Mayıs 2022 Cuma
2022-01-15 17:28:35

Survivor Berna Keklikler kimdir? Survivor 2022 All Star kadrosunda yer alan Berna Keklikler nereli ve kaç yaşında?

“Survivor Berna Keklikle kimdir?” sorusu, bu akşam yayınlanmaya başlayacak olan Survivor 2022 All Star yarışmasına saatler kala en sık sorulan sorular arasında yerini aldı. Survivor 2018’de yarışan ve geniş bir fan kitlesi kazanan Berna Keklikler, yeni sezonun kadrosuna dahil olmasıyla birlikte en sık konuşulan isimlerden biri oldu. Sevenleri ve yarışmanın takipçileri tarafından araştırılan Berna Keklikler’in nereli ve kaç yaşında olduğu merak ediliyor. İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda, “Berna Keklikler kimdir?”, “Suvivor 2022 All Star kadrosunda yer alan Berna Keklikler nereli ve kaç yaşındadır?” sorularına cevap aranıyor.

Survivor Berna Keklikler kimdir? Survivor 2022 All Star kadrosunda yer alan Berna Keklikler nereli ve kaç yaşında?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Survivor 2022 All Star kadrosuna dahil olmasıyla birlikte en çok aratılan isimler arasında yerini alan Berna Keklikler, Gönüllüler takımında yarışacak. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Keklikler, bu sezonun kadrosunda yer alan pek çok isim gibi daha önce de yarışmayı deneyimlemiş yarışmacılardan biri. İnternet üzerinden hakkında yoğun bir araştırma yapılan Berna Keklikler’in kim olduğu, nereli ve kaç yaşında olduğu, kariyeri aratılan konular arasında yer alıyor. Peki Survivor Berna Keklikler kimdir? 2022 All Star Gönüllüler takımında yarışacak Berna Keklikler nereli ve kaç yaşındadır? İşte detaylar…

BERNA KEKLİKLER NERELİ VE KAÇ YAŞINDADIR?

25 Şubat 1989 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Berna Keklikler, bir kız kardeş ve bir erkek kardeşe sahiptir. Almanya’da Ekonomi eğitimi alan Keklikler, katıldığı 2011 Miss Turkuaz Germany güzellik yarışmasında birinci olmuştur. Fitness, crunc ve yüzme sporlarıyla yakından ilgilenen Berna Keklikler, ilk olarak ‘Göz6’ yarışmasında tanınmıştır. Daha sonra 'Survivor 2018' kadrosuna dahil olmuş ve burada Gönüllüler takımında yarışmıştır. Yarışma süresinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Berna Keklikler, yarışmanın ardından oyunculuk ve modellikle ilgilenmeye başlamıştır.

Sinemaya düşkün bir kişilik olduğunu ifade eden Berna Keklikler, bale, buz pateni, voleybol, yüzme gibi pek çok spor dalı ile ilgilenmekte ve haftanın her günü mutlaka spor yapmaktadır. ‘Stil Avcıları’ isimli yarışma programında da yer almış olan Keklikler, vermiş olduğu bir röportajda kendisi hakkında şu açıklamalarda bulunmuştur:

"Ne istediğini bilen, sevgi patlaması yaşayan, ruh hali zamana, mekana, durumlara ve insanlara göre değişiklik gösterebilen. Enerjisini yüksek tutmak için sağlıklı olmaya ve ona uygun kararlar almaya özen gösteren biri."

Keklikler, Survivor 2022 All Star kadrosuna Gönüllüler takımından katılmış ve geniş hayran kitlesi ile iddialı yarışmacılardan biridir.

Etiketler