2022-06-30 16:39:39 | Son Güncelleme : 2022-06-30 16:47:26

Tom Odell İstanbul konseri iptal mi oldu? Ünlü Pop sanatçısı Tom Odell İstanbul'a neden gelmiyor?

Ocak ayında İstanbul'da konser vereceğini duyuran ve hayranlarını sevindiren popüler pop sanatısı Tom Odell, 1 Temmuz günü İstanbul'da hayranları ile buluşacaktı. Fakat son dakika bilgisine göre, Tom Odell bilet ve tüm organizasyonun hazırlanmasına rağmen iptal ettiği öğrenildi. Yaşanan gelişmenin ardından hayranla Tom Odell İstanbul konserini neden iptal etti, Tom Odell konseri iptal mi oldu şeklinde soruları araştırıyor

Tom Odell İstanbul konseri iptal mi oldu? Ünlü Pop sanatçısı Tom Odell İstanbul'a neden gelmiyor?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İngiliz pop sanatçısı Tom Odel, Ocak ayında yaptığı duyuru ile Temmuz ayında İstanbul'da konser vereceğini açıklamıştı. Fakat Twitter ve sosyal medyada çok kez gündeme gelen konserin iptal edildiği öğrenildi. Tom Odell İstanbul konserinin neden iptal olduğu, biletlerin yanıp yanmayacağı hayranları tarafından merak ediliyor...

TOM ODELL İSTANBU KONSERİ İPTAL Mİ OLDU?

Şarkıları milyonlarca kez dinlenen dünyanın en tanınır pop sanatçılarından Tom Odell İstanbul konserini iptal etti. Konsere 1 gün kala yapılan iptal açıklaması, hayranlarını oldukça üzdü. "Another Love" isimli şarkısı ile piyasaları sallayan ve o günden itibaren gündemden hiç düşmeyen Tom Odell, İstanbul konserini iptal etmesiyle tepki topladı. Twitter'da Tom Odell ile ilgili sayısız eleştiri yapılırken İstanbul konserinin neden iptal edildiği ise tartışma konusu yaratıı.

TOM ODELL İSTANBUL KONSERİNİ NEDEN İPTAL ETTİ?

Aylar öncesinde hazırlanan organizasyon, satın alınan biletlere rağmen Tom Odell Türkiye konserini iptal ettiğini intagram hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu. Odell, ""Bu akşam Ankara'daki konserimizi iptal etmek zorundayım. Mekan ve sahne güvenli değil ve grubumu, ekibimi ve hayranlarımı tehlikeye atamam. Bunu yapmak zorunda olmak beni derinden yaralıyor ancak lütfen şunu bilin ki biz konserin gerçekleşmesi için üzerimize düşen her şeyi yaptık." açıklamasında bulunurken Twitter ve diğer sosyal medya mecralarından gelen eleştiriler ise gündeme bomba gibi düştü. Odell konserine bilet alanlar ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 

TOM ODELL KİMDİR?

Tom Odell, pilot bir baba ile öğretmen bir annenin çocuğudur. Tam ismi Thomas Peter Odell'dir. Bilhassa şarkı sözleri ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmış Tom Odell, 32 yaşındadır. 

Gençlik yıllarının büyük bir kısmını Yeni Zelanda'da geçiren Odell, henüz 12 yaşında piyano dersi almaya, 13 yaşında ise kendi sözlerini yazmaya başlamıştır. Tüm eğitim planlarını bir kenara koyarak 18 yaşında İngiltere'de yer alan bir müzik akademisine girebilek için hazırlıklara başlamıştır. 

Bazı zamanlar Lonfra’da sahne alan ve müzik okullarına reklam veren Odell, Brighton Institute of Modern Music’de okumaya başlamış, 2010 yılında ise ‘Tom and The Tides’ adında bir müzik grubu kurmuştur. ‘Spider’ isimli ilk şarkısını bu grupla Brighton Institute of Modern Music okulunun öğrenci albümü için kaydetmiştir. Fakat Odell, daha sonra kariyerine solo olarak devam etme kararı almıştır.