Tgrt Haber
28 Şubat 2024 15:49 - Güncelleme : 28 Şubat 2024 15:51

Topkapı tramvay seferleri durdu mu, neden durdu, ne zaman başlayacak?

Topkapı tramvay seferleri durdu mu, neden durdu, ne zaman başlayacak? İstanbul'un Topkapı semtinde yaşanan trajik bir olay tramvay seferlerini durdurdu. Peki, Topkapı'da bir kişiye tramvay çarptı, seferler neden durdu ve ne zaman yeniden başlayacak? İşte ayrıntılar...

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Topkapı tramvay seferleri durdu mu, neden durdu, ne zaman başlayacak?
,tramvay

İstanbul'un Topkapı semtinde yaşanan trajik bir olay tramvay seferlerini durdurdu. Peki, Topkapı'da bir kişiye tramvay çarptı, seferler neden durdu ve ne zaman yeniden başlayacak? İşte ayrıntılar...

TOPKAPI TRAMVAY SEFERLERİ DURDU MU? NEDEN DURDU?

İstanbul'un Topkapı semtinde, korkuluklardan atlayarak raylardan karşıya geçmeye çalışan bir kişiye tramvay çarptı. Çarpmanın etkisiyle raylarda sıkışan kişiyi kurtarmak için olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ancak, kurtarma çalışmaları nedeniyle tramvay seferleri geçici olarak durduruldu.

RAYLARDAN GEÇMEYE ÇALIŞAN BİR KİŞİYE TRAMVAY ÇARPTI

Topkapı'da yaşanan olayda, korkuluklardan atlayarak raylardan karşıya geçmeye çalışan bir kişiye tramvay çarptı. Tramvayın altında sıkışan yaralı için acil müdahale gerekti ve olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ancak, kurtarma çalışmaları ve olay yeri incelemeleri nedeniyle tramvay seferleri durduruldu.

Topkapı tramvay seferleri durdu mu, neden durdu, ne zaman başlayacak? - 1. Resim

METRO İSTANBUL'DAN AÇIKLAMA: SEFERLER GEÇİCİ OLARAK DURDURULDU

Metro İstanbul yetkilileri, yaşanan olayın ardından T1 Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı'nda geçici bir süre için seferlerin durdurulduğunu duyurdu. Yapılan açıklamada, tramvay seferlerinin Kabataş-Çapa ve Cevizlibağ-Bağcılar istasyonları arasında yapıldığı belirtildi. Ne zaman seferlerin normale döneceğine dair henüz bir bilgi verilmedi.

TOPKAPI TRAMVAY SEFERLERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Olayın ardından Topkapı'da raylardan geçme girişimlerinin engellenmesi için daha etkili önlemler alınması gerektiği vurgulanıyor. Benzer trajik olayların önüne geçmek ve toplumun güvenliğini sağlamak için daha fazla güvenlik önlemi alınması talep ediliyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...