Tgrt Haber
09 Ocak 2024 09:57 - Güncelleme : 29 Ocak 2024 12:08

Aramızda Kalmasın Gülşen nerede, neden ayrıldı? Müge ile Gülşen ayrıldı mı, 2. Sayfa programı bitti mi?

Magazin programı deyince ilk sıralarda gelen programlardan olan 2.sayfa ekranlara veda mı etti? 20 yıla yakın süredir birlikte 2. Sayfa programını sunan Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel’in ayrılış iddiaları ise gündeme bomba gibi düştü. Peki, Müge ile Gülşen neden ayrıldı? Aramızda Kalsın Gülşen neden ayrıldı? Müge ile Gülşen ayrıldı mı, 2. Sayfa programı bitti mi? 2. sayfa Gülşen neden yok?

Editör: Kübra Çelepi / Kaynak: TGRT Haber
tv8,Müge Dağıstanlı

TV 8 ekranlarında 2.sayfa programını hazırlayıp sunan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in ayrılığı gündeme bomba gibi düştü. Yıllardır program yaptığı partneri Müge Dağıstanlı'yı dolandırdığı iddiasıyşa gündeme gelen Gülşen Yüksel, en çok konuşulanlar arasına girdi. Peki, Aramızda Kalmasın Gülşen neden ayrıldı? Müge ile Gülşen ayrıldı mı, 2. Sayfa programı bitti mi?

MÜGE GÜLŞEN AYRILDI MI?

2023’ün son günlerinde ekrana çıkan Gülşen Yüksel, 2. Sayfa programına veda ettiğini duyurdu. “2024'e biz de yeni başlangıçlar, yeni projeler, yeni heyecanlarla giriyoruz” diyen Gülşen Yüksel, Müge Dağıstanlı’ya veda etti. 2. sayfa Gülşen neden yok, Müge Gülşen ayrıldı mı?

ARAMIZDA KALMASIN GÜLŞEN NEDEN AYRILDI?

Yılların ikilisi Müge ile Gülşen ayrıldı. Ünlü şarkıcı İrem Derici ise geçtiğimiz günlerde konuya dahil olarak Müge ile Gülşen’in neden ayrıldığı konusunda ortaya bomba bir iddia attı ve ‘dolandırıcılık’ iddialarını gündeme getirdi. Müge ve Gülşen ise soruları cevapsız bıraktı. TV8 Müge ve Gülşen neden ayrıldı? 2. sayfa neden bitti? Gülşen Yüksel neden ekranlarda yok?

MÜGE VE GÜLŞEN İLE 2. SAYFA PROGRAMI NEDEN BİTTİ?

Gülşen Yüksel hakkında konuşulan bu iddialar henüz doğrulanmadı. Gülşen ise veda ederken herhangi bir suçlama yapmadı.Yeni proje mesajını veren Gülşen Yüksel hakkındaki bu iddialar gündemdeki yerini ise koruyor.

Müge Dağıstanlı ise yoluna,  'Aramızda Kalmasın' programında gazeteci Ali Eyüboğlu ile devam edecek. 

 

 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...