Tgrt Haber
25 Şubat 2024 13:25 - Güncelleme : 27 Şubat 2024 14:37

Twitch kapandı mı? TWITCH ne zaman açılacak, açılacak mı, neden kapandı?

Canlı yayın devi Twitch, ani bir erişim engeliyle karşı karşıya. Twitch kapandı mı? Kullanıcılar neden kapandığını ve ne zaman açılacağını merak ediyor. Peki, Twitch ne zaman açılacak, neden kapandı? Twitch açılacak mı? Twitch yasaklandı mı? İşte detaylar...

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Twitch kapandı mı? TWITCH ne zaman açılacak, açılacak mı, neden kapandı?
twitch,türkiye

Twitch kapandı mı, Twitch açılacak mı, sorusunun cevabı merak ediliyor. Canlı yayın devi Twitch, ani bir erişim engeliyle karşı karşıya. Kullanıcılar neden kapandığını ve ne zaman açılacağını merak ediyor.

TWITCH KAPANDI MI, YASAKLANDI MI?

Twitch, son dakika gelen bir kararla erişime engellendi. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Twitch'in internet sitesine erişimi engelledi. Twitch'in kapatılma sebebi ise 22 Şubat 2024 tarihli ve 2024/7 sayılı Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü kararıyla ilgili. BTK'nın resmi sitesinde yapılan duyuruya göre, Twitch'in erişimine bu kararla birlikte kısıtlama getirildi.

TWITCH AÇILACAK MI? NE ZAMAN AÇILACAK?

Twitch'in kapatılmasının ardından ne zaman açılacağı belirsizliğini koruyor. Ancak bazı kullanıcılar Twitch'e hala erişebildiklerini belirtti. Platformun sahibi olan Kick, BTK'nın casino içeriklerinin kaldırılması talebinde bulunmadığını belirtti ve Twitch'in aniden kapatılmasına şaşkınlıkla yaklaştı. Ancak şu anda, Twitch'in ne zaman açılacağı konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Olayın gelişmeleri takip ediliyor.

Twitch'in kapatılması, milyonlarca yayıncı ve izleyiciyi etkileyen büyük bir olay oldu. Ancak BTK'nın aldığı karar ve gerekçeleri hakkında daha fazla detay bekleniyor. Twitch kullanıcıları, platformun ne zaman yeniden açılacağını ve yaşananların ardındaki nedenleri öğrenmek için sabırsızlıkla bekliyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
can029 Şubat 2024 09:09

paramı geri istiyorum BTK

Sonraki Haber Yükleniyor...