2022-08-04 10:38:03 | Son Güncelleme : 2022-08-04 11:03:51

Ufuk Özkan Eşi Nazan Güneş Özkan Kimdir? Nazan Güneş Kaç Yaşında, Nereli? İşte Ufuk Özkan Ailesi Ve Çocukları!

Geniş Aile, Kalk Gidelim ve Ben Bilmem Eşim Bilir gibi yapımlarda aldığı rollerle hafızalara kazınan başarılı oyuncu Ufuk Özkan ile 17 senelik eşi Nazan Güneş anlaşmalı olarak boşandı. 2 Ağustos 2022 tarihinde boşanan Ufuk Özkan ve Nazan Güneş'in, Eren Özkan adında bir de oğulları bulunuyor. Çıkan haberlerin ardından Ufuk Özkan Eşi kimdir, Naz Güneş Özkan kim soruları araştırılıyor. Peki Anadolu Ateşi dans grubunun baş dansçısı olan Nazan Güneş kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte tüm detaylar..

Ufuk Özkan Eşi Nazan Güneş Özkan Kimdir?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Ufuk Özkan Eşi Nazan Güneş Özkan Kimdir?

Tiyatrocu kimliğiyle bilinen Ufuk Özkan ilk kez Geniş Aile dizisindeki Cevahir karakteriyle tanınmaya başladı. Ardından gelen projelerde de oyunculuğu beğenilen Ufuk Özkan, 2005 senesinde Nazan Güneş ile dünya evine girmişti. Çiftin 17 senelik evlilik hayatı 2 Ağustos 2022 tarihinde sonlandı. Anlaşmalı bir şekilde tek celsede boşanan çift hayranlarını da üzdü. Ayrılığın sonrasında Ufuk Özkan Eşi Nazan Güneş Özkan merak konusu oldu. Peki Mustafa Erdoğan'ın kurduğu Anadolu Ateşi'nde baş dansçı olan Nazan Güneş nereli, kaç yaşında? İşte herkesin merak ettiği Nazan Güneş Özkan biyografisi...

UFUK ÖZKAN EŞİ NAZAN GÜNEŞ ÖZKAN KİMDİR?

17 senelik evlilik tek celsede sona erdi. 2005 yılında nikah masasına oturan Ufuk Özkan Nazan Güneş çifti 2 Ağustos 2022 tarihinde boşandı. Anlaşmalı olarak çiftin Eren Özkan isminde bir oğlu bulunuyor.

Evlilikleri esnasında ciddi anlaşmazlıklar yaşadıklarını ifade eden çift, İstanbul Adliyesi 8. Aile Mahkemesi'nde görülen davada yollarını anlaşmalı olarak ayırdı. Birçok kez daha boşanma kararı alan Ufuk Özkan Nazan Güneş çifti, 2 Ağustos 2022 tarihinde sessiz sedasız boşandı.

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının sunulucuğunu yaptıktan sonra sıkı bir diyete başlayan ve fazla kilolarından kurtulan Ufuk Özkan, "Ah be Birader" yapımıyla sinema severlerin karşısına geçmişti. Öte taraftan Ufuk Özkan instagram hesabından eski eşi Nazan Güneş Özkan'la birlikre çekildiği mutlu fotoğraflarını ise kaldırmadı. 

Nazan Güneş Özkan, koreografileriyle büyüleyen kurucusunun Yılmaz Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan'ın olduğu Anadolu Ateşi'nde baş dansçı olarak çalıştı. Güneş, Anadolu Ateşi'nde hemen hemen 10 yıl bu görevde bulunarak bu muazzam işte en önemli görevlerden birisini üstlendi.

UFUK ÖZKAN KİMDİR?

Geniş Aile, Emret Komutanım, Çiçek Taksi ve Tatlı Hayat gibi yapımlarda rol alan Çerkez asıllı oyuncu, sunucu ve tiyatro sanatçısıdır. 11 Nisan 1975 senesinde Almanya'da dünyaya gelmiştir. 2000 senesinden bugüne Türk medya sektörünün içerisinde aktif bir şekilde rol almaktadır. Bugüne kadar onlarca dizi, film ve yarışma programında yer almıştır. Ufuk Özkan 2005 senesinde Nazan Güneş ile evlenmiştir. Çift anlaşmalı bir şekilde 2 Ağustos 2022 tarihinde boşanmıştır. Ufuk Özkan ile Nazan Güneş Özkan'ın Eren Özkan isminde bir çocuğu bulunmaktadır.