Tgrt Haber
03 Nisan 2024 22:46 - Güncelleme : 03 Nisan 2024 22:50

"Whatsapp geçici olarak kullanılamıyor 5 dakika sonra tekrar deneyin" sorunu ve çözümü

3 Nisan günü akşam saatlerinde dünya çapında kullanılan Whatsapp uygulamasında bazı teknik problemler meydana geldi ve kullanıcılar giriş yapamadı. Bağlantı hatası ile karşılaşılan uygulamanın kullanıcıları çöktü mü, sorun mu var gibi soruları da araştırmaya başladı.

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
"Whatsapp geçici olarak kullanılamıyor 5 dakika sonra tekrar deneyin" sorunu ve çözümü

Instagram ve Whatsapp uygulamasının kullanıcıları bu akşam bazı erişim problemleri ile karşı karşıya kaldı. Akşam saatlerinde meydana gelen sorunun ardından ise neden giriş yapılmadığı merak edilmişti. 3 Nisan günü uygulamalarda sorun yaşandı.

Bazı vatandaşlar sorunsuz kullanmaya devam ederken bazı kullanıcılarda hata devam ediyor. Kısa süre içinde sorunsuz olarak kullanılması bekleniyor.

Ekipten ise sorun hakkında henüz bir açıklama gelmedi. Hatanın düzelmesinin ardından haberimizde yer alan bilgileri güncelleyeceğiz.

"Whatsapp geçici olarak kullanılamıyor 5 dakika sonra tekrar deneyin" sorunu ve çözümü - 1. Resim

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...