23˚
İstanbul
23˚
açık
Nem %38
Rüzgar 2.03 /s
Çarşamba
22˚/11˚
Perşembe
16˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
22˚/13˚
17 Mayıs 2022 Salı
2021-10-14 16:43:24 | Son Güncelleme : 2022-02-16 11:54:59

Yapımcı Samsun Demir’in yeni gözdesi Alexone Tik-Tok Şampiyonu

Tiktok Türkiye’nin en sevilen fenomeni Alexone oldu. Tiktok Türkiye’de kullanıcılar arasında yapılan Türkiye’ye özel Tiktok yarışmasında fenomen Alexone 5 dakikada tüm zamanların rekorunu kırdı.

Yapımcı Samsun Demir’in yeni gözdesi Alexone Tik-Tok Şampiyonu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

2266952 puan toplayan Alexone’e global kullanıcılardan da destek geldi. Kırılan rekorla şu ana kadar Tiktok’ta bu rekoru elinde tutan tek fenomen olan Alexone bu konuda duygularını da dile getirdi. Bu başarının kendisi için motivasyon kaynağı olacağının altını çizen ünlü fenomen, ileriye dönük yeni projelere yoğun biçimde çalıştıklarını da ifade etti.

Uzun zamandır DMC CEO’su Samsun Demir’in gözetiminde olan Alexone, sürpriz yapıp kendisine desteğini açıklayan Samsun Demir’in hediyeleri ile de önemli bir destek gördüğünü ifade etti. Türkiye rekorunu kıran Alexone’un Tiktok’ta yeni rekorlara gözünü diktiği de konuşuluyor.

Türkiye’nin önemli içerik üreticilerinden biri olan Alexone şampiyonluğunun ardından Doğan Music Company CEO’su ile bir araya gelip güzel bir proje albümü çıkaracağının da müjdesini verdi.

ALEXONE KİMDİR?

Alexone Özel Bitlis’in Tatvan ilçesinde dünyaya geldi. 6 yıl İngiltere’de yaşayan ve Londra’nın dünyaca ünlü film okulu London Film School’da yönetmenlik eğitimi alan 39 yaşındaki Özel, Türkiye’ye döndüğünde Kuşadası’na yerleşti ve profesyonel kariyerine DJ-prodüktör olarak devam etti. Ardından eğitimini aldığı işi yapma kararı alarak klip yönetmenliğine başlayan Özel’in yolu, yıldızlarla kesişti.

 

Etiketler