Tgrt Haber
Sektörün yeni oyuncusu Storish hayata geçti
04 Aralık 2023 - 09:05
Sektörün yeni oyuncusu Storish hayata geçti
8 farklı sektörde hizmet veren, her biri hizmet verdiği sektörün önemli oyuncusu olan 30 şirketi bünyesinde bulunduran Erciyes Anadolu Holding’in yeni markası Storish, mobilya, dekorasyon ve aksesuar başta olmak üzere evinizdeki birçok ihtiyacı karşılamak için hazırlıklarını tamamlayarak storish.com’da hayata geçti.
Can Gürzap öldü mü? Can Gürzap kimdir?
01 Aralık 2023 - 17:42
Can Gürzap kimdir, öldü mü?
Can Gürzap öldü mü? Can Gürzap kimdir? sorusu gündemde yer alıyor. Usta oyuncu "Kurtlar Vadisi", "Bir Avuç Deniz", "Aşk Beklemez" ve "Medcezir" gibi yapımlarla tanınmaktadır. Peki “Can Gürzap’a ne oldu, öldü mü? Can Gürzap kimdir?” İşte detaylar!
Rafadan Tayfa kaldırıldı mı, neden kaldırıldı? Rafadan Tayfa geri gelecek mi, neden yok?
30 Kasım 2023 - 16:42
Rafadan Tayfa ne zaman yayınlanacak?
Rafadan Tayfa, 1 Aralık 2014 yılında TRT Çocuk'ta yayınlanmaya başlayan Türk yapımı animasyon çizgi filmdir. Günümüzde, Ramazan aylarında yayınlanan Ramazan Tayfa ve günlük zamanlarda yayınlanan Trafik Tayfa ile Dijital Tayfa olmak üzere çeşitli serileri de bulunuyor. Peki “Rafadan Tayfa neden kaldırıldı? Rafadan Tayfa geri gelecek mi, neden yok?” İşte araştırılan detaylar!
Kolpaçino 4 ne zaman çıkacak? Kolpaçino 4 oyuncuları kimlerdir?
30 Kasım 2023 - 10:54
Kolpaçino 4 ne zaman vizyona girecek?
Kolpaçino serisinin 4. filmi için geri sayım başladı. Konusu ve oyuncuları ile Türk sinemasının sevilen yapımları arasına giren Kolpaçino 4. Filmi ile beyazperdeye gelecek. Peki “Kolpaçino 4 ne zaman çıkacak? Kolpaçino 4 oyuncuları kimlerdir?” İşte bu konuda merak edilen detaylar!
Melisa Aslı Pamuk kimdir, kaç yaşında? Melisa Aslı Pamuk aslen nerelidir?
29 Kasım 2023 - 15:53
Melisa Aslı Pamuk kimdir?
Melisa Aslı Pamuk sosyal medyada pek çok kişinin merak ettiği isimlerden bir tanesidir. Oyunculuğu ve güzelliği ile sık sık gündeme gelen oyuncunun özel hayatına dair detaylar merak ediliyor. Peki “Melisa Aslı Pamuk kimdir, kaç yaşında? Melisa Aslı Pamuk aslen nerelidir?” İşte bu soruların araştırılan cevapları!
Tayyar Öz ve Özlem Öz kimdir? Özlem Öz’e soruşturma mı açıldı? Öz çifti ne ile suçlanıyor?
28 Kasım 2023 - 15:33
Özlem Öz ve Tayyar Öz’e soruşturma mı açıldı?
Polat çiftinden sonra gözler Tayyar Öz ve Özlem Öz çiftine çevrilmişti. Öz çiftine dair ilk iddiaları ünlü Avukat Feyza Altun gündeme getirmişti. Altun, Öz çiftinin harcamalarının da normal olmadığının altını çizmişti. Özlem Öz’ü sosyal medyadan takip eden ya da tanıyan pek çok kişi çiftin ne yaptığını merak ediyor. Peki “Tayyar Öz ve Özlem Öz kimdir? Özlem Öz’e soruşturma mı açıldı?” İşte detaylar!
Gelinim Mutfak’ta 27 Kasım 2023 gün birincisi kim oldu? 27 Kasım 2023 Gelinim Mutfak’ta puan durumu ne?
27 Kasım 2023 - 16:50
Gelinim Mutfakta 27 Kasım 2023 çeyrek altını kim aldı?
Gelinim Mutfakta Kanal D’nin en çok izlenen programlarından bir tanesi. Hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta’da 4 gelin yaptıkları yemekler ile birbirleriyle mücadele veriyor. Gelinlerin kaynanaları da verdikleri puanlarla haftanın birincisini ve sonuncusunu belirliyor. Gelinim Mutfakta yarışmasına haftanın ilk gününde yeni gelin dahil oldu. Peki “Gelinim Mutfak’ta 27 Kasım 2023 gün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfak’ta puan durumu ne? Gelinim Mutfak’ta 27 Kasım 2023 Pazartesi çeyrek altını kim aldı?” İşte detaylar!
Cane Corso sahibini ısırır mı? Cane Corso bakımı zor mu?
25 Kasım 2023 - 17:00
Cane Corso Türkiye’de yasak mı?
Cane Corso ırkı köpeklere dair hayvan severler özellikle büyük köpek sevenler pek çok soru sormaktadır. Cane Corso’nun kökeni İtalya'nın güneyidir. Cane Corso güçlü ve cesur bir köpeklerdir. Bu ırklar, Roma İmparatorluğu döneminde savaş köpeği olarak kullanılmıştır. Peki “Cane Corso sahibini ısırır mı? Cane Corso bakımı zor mu? Cane Corso Türkiye’de yasak mı?” İşte merak edilenler!
Gelinim Mutfakta kim elendi? 24 Kasım 2023 Cuma Gelinim Mutfakta’da çeyrek altın ve 10 bileziği kim aldı?
24 Kasım 2023 - 17:23
Gelinim Mutfakta’da bugün kim elendi?
Gelinim Mutfakta Kanal D’nin en çok izlenen programlarından biri. Hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta’da 4 gelin birbirleri ile mücadele veriyor. Gelinlerin kaynanaları da verdikleri puanlarla haftanın birincisini ve sonuncusunu belirliyor. Gelinim Mutfakta yarışması haftanın final günü bugün yaşandı. Peki “Gelinim Mutfakta kim elendi? 24 Kasım 2023 Cuma Gelinim Mutfakta’da çeyrek altın ve 10 bileziği kim aldı?” İşte detaylar!
Neden ters kelepçe takılır? Ters kelepçe kimlere takılır?
24 Kasım 2023 - 14:35
Neden ters kelepçe takılır? Ters kelepçe kimlere takılır?
Sosyal medyanın fenomen isimlerinin gözaltına alınmasının ardından kelepçe uygulaması gündeme oturdu. Kullanıcılar arama motorlarında ters kelepçenin kimlere takılacağını araştırmaya başladı. Peki, Neden ters kelepçe takılır? Ters kelepçe kimlere takılır?
ÖĞRETMEN EŞE MESAJ: Resimli, yazılı, unutulmaz öğretmenler günü sözleri…
24 Kasım 2023 - 08:55
Resimli, yazılı, unutulmaz öğretmenler günü sözleri…
Öğretmen eşe mesaj. Milyonlarca öğretmenin görev yaptığı ülkemizde öğretmenler günü heyecanla kutlanıyor. Okullarda öğrenciler öğretmenlerine heyecanla şiirler okuyarak ezber ettikleri sözleri okumaya başladı. Ayrıca resim çizen öğrenciler de öğretmenlerini mutlu etti. Geç kalanlar ve hızlıca durumu kurtarmak isteyenler ise resimli, yazılı, unutulmaz öğretmenler günü sözleri araştırması yapıyor.
24 KASIM 2023 ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI: Unutulmaz, eşsiz, anlamlı, duygusal öğretmenler günü mesajları…
23 Kasım 2023 - 16:39
2023 Öğretmenler Günü mesajları
24 Kasım 2023 Öğretmenler Günü mesajları gündemde. Türkiye’deki milyonlarca öğretmenin bu güzel ve anlamlı günü başta öğrenciler olmak üzere on milyonlar tarafından kutlanıyor. Öğrenciler öğretmenlerini mutlu etmek için resimler ve çizimler hazırlıyorlar. Bazıları ise güzel şiirler ezberleyerek küçük sürprizler yapıyor. Kimileri de küçük notlar yazarak öğretmenlerinin bu güzel günlerini kutluyor. Biz de sizler için unutulmaz, eşsiz, anlamlı, duygusal öğretmenler günü mesajları haberimizde derledik…
Aybüke Öğretmen Oldum Ben ne zaman çıkacak? Aybüke Öğretmen filmi oyuncuları…
23 Kasım 2023 - 15:14
Aybüke Öğretmen Oldum Ben ne zaman çıkacak? Aybüke Öğretmen filmi oyuncuları…
Aybüke Öğretmen Oldum Ben ne zaman çıkacak? sorusu gündemde. 24 Kasım Öğretmenler Haftası kapsamında tüm yurtta coşku varken dikkatlerin çekildiği ince bir detay var. 2017 yılında henüz öğretmenlik görevinin ilk yılında PKK’lı teröristler tarafından şehit edilen genç öğretmen Aybüke Yalçın yeniden gündeme geldi. Her öğretmenler gününde hatırlanan ve öğrencileri tarafından özlemle yad edilen Yalçın’ın anısına atfen hazırlanan film de vizyona girmek için gün sayıyor. Peki, Aybüke Öğretmen Oldum Ben ne zaman çıkacak? Aybüke Öğretmen filmi oyuncuları…
KAAN savaş uçağı özellikleri: KAAN kaçıncı nesil? KAAN ne zaman uçacak?
23 Kasım 2023 - 14:34
KAAN kaçıncı nesil? KAAN ne zaman uçacak?
KAAN savaş uçağı özellikleri nedir merak ediliyor. Savunma sanayii alanında son yıllarda büyük atak yapan Türkiye, KAAN savaş uçağı ile havacılık alanında bir üst lige yükselecek. Türkiye’nin ilk yerli ve milli savaş uçağı olma özelliği taşıyan ve mühendislerimiz tarafından geliştirilen KAAN savaş uçağına ilişkin detaylar araştırılıyor. KAAN kaçıncı nesil? KAAN ne zaman uçacak?
Yelda Kırçuval Kimdir? TV8 Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa konuğu Yelda Kırçuval kaç yaşında, nereli?
21 Kasım 2023 - 10:19
TV8 Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa konuğu Yelda Kırçuval kimdir?
Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa TV8’nin severek izlenen magazin programlarından bir tanesi. Hafta içi her gün yayınlanan programda magazin gündemine dair konular ele alınıyor. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel sunumuyla hafta içi her gün TV8'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programı yeni bölümü ile 21 Kasım 2023 Salı günü de ekranlara geldi. Sevilen program 2. Sayfa her gün birbirinden ünlü isimleri de konuk alan ediyor. Bugün de 2. Sayfa programının konuğu yazar Yelda Kırçuval oldu. Peki 21 Kasım 2023 Salı Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa konuğu Yelda Kırçuval kimdir?
3391 KİLOMETRE FİLMİ NE ZAMAN ÇIKACAK? 3391 kilometre filmi ne zaman vizyona girecek?
20 Kasım 2023 - 17:38
3391 kilometre filmi ne zaman çıkacak? 3391 kilometre filmi ne zaman vizyona girecek?
Yazdığı kitaplarla milyonların gönlüne taht kurmayı başaran Beyaz Alkoç 3391 filmiyle gündemde. Geçtiğimiz aylarda çalışmalara başladığı ve imzaların atıldığı filmin ne zaman vizyona gireceği merak ediliyor. Alkoç hayranları okudukları kitabın beyaz perdede nasıl görüneceğini heyecanla bekliyor. Peki, 3391 kilometre filmi ne zaman çıkacak? 3391 kilometre filmi ne zaman vizyona girecek?
NOPAİN S2G MOTOR KAZASI: Hayranlarını üzen haber! Nopain nasıl öldü?
19 Kasım 2023 - 10:05
Video oyun dünyası yasta
Nopain S2G motor kazası konusu çok sayıda PUBG tutkununun gündeminde… Oyun dünyasının sevilen isimlerinden ve Nopain adıyla da tanınan Yiğit Devirgen, geçirdiği trafik kazası sonucunda can verdi. Valorant ve PUBG sevenlerin yakından tanıdığı Devirgen’in cenazesi 19 Kasım’da memleketinden kaldırılacak. Hayranları ise yaşanan elim olaya ilişkin detayları araştırıyor. Peki Nopain nasıl öldü?
METİN UCA HASTALIĞI NE? Ameliyattan sonra entübe edildi: Metin Uca neden entübe edildi?
16 Kasım 2023 - 12:59
Ameliyattan sonra entübe edildi...
Metin Uca hastalığı ne? Metin Uca neden entübe edildi? Bir dönem yarışma programıyla tanınan ve adından söz ettiren sunucu Metin Uca entübe edildi. Araç kullanırken fenalaşarak kaza yapan ve hastaneye kaldırılarak ameliyat edilen Uca’nın taburcu olacakken entübe edildiği öğrenildi.
THE ECONOMİST DERGİSİ 2024 KAPAĞI DEŞİFRE | Economist 2024 kapağı ne anlama geliyor?
15 Kasım 2023 - 16:40
Gizemli kadın herkesin gündeminde...
The Economist Dergisi 2024 kapağı deşifre konusu gündemde. Her yayımladığı sayı ile dikkatleri üzerine çeken ve küresel olaylara değinen The Economist, yeni kapağıyla da komplocuları heyecanlandırdı. Joe Biden, Donald Trump, Vladimir Putin, Vladimir Zelenskiy gibi isimlerin yer aldığı kapak yine çok sayıda detayı ifşa etti. Peki, Economist 2024 kapağı ne anlama geliyor?
Doğu ekspresi hangi illerden geçiyor? Doğu ekspresi kaç gün, kaç saat sürüyor?
15 Kasım 2023 - 10:12
Doğu ekspresi bileti nereden alınır?
Doğu ekspresi, son dönemin en gözde tatil aktivitesi olarak görülüyor. Farklı bir tatil seçeneği arayanlar kışın karla kaplı yolları, bahar ve yaz aylarında da dağların ve yemyeşil ağaçların arasından geçerek hem göz alıcı doğa manzaralarına tanıklık edebilir. Doğu ekspresi ile seyahat etmeyi düşünenler, pulman vagonlarda her sırada iki çiftli ve bir tekli koltuklardan birini tercih edebilir. Peki “Doğu ekspresi hangi illerden geçiyor? Doğu ekspresi kaç gün, kaç saat sürüyor?” İşte detaylar!
3 farkı bulan dahi sayılıyor! Sadece 15 saniyeniz var…
12 Kasım 2023 - 15:18
3 farkı bulan dahi sayılıyor! Sadece 15 saniyeniz var…
Optik yanılsama testinde 3 farkı bulmanız gerekiyor. Şirin köpeklerin olduğu resimdeki farkları bulmak için 15 saniyeniz var. Yüksek IQ’lu insanlar bu tesi başarıyla geçince dahi sayılıyor.