Tgrt Haber
13 Ekim 2023 08:42 - Güncelleme : 13 Ekim 2023 08:45

AHU ORAKÇIOĞLU KİMDİR? Markası, Atletico Madrid'e sponsor oldu! Ahu Orakçıoğlu nereli ve kaç yaşında?

Ahu Orakçıoğlu kimdir? Son yıllarda giyim sektöründe attığı adımlarla farkını ortaya koyan Damat Tween, İspanya La Liga ekiplerinden Atletico Madrid'e 3 yıl süresiyle sponsor oldu. Yaşanan gelişmeden sonra Damat Tween sahibi Süleyman Orakçıoğlu'nun eşi Gazeteci Ahu Orakçıoğlu gündeme geldi. Peki Ahu Orakçıoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Ahu Orakçıoğlu biyografisi...

Editör: Göktuğ Efil / Kaynak: TGRT Haber
AHU ORAKÇIOĞLU KİMDİR? Markası, Atletico Madrid'e sponsor oldu! Ahu Orakçıoğlu nereli ve kaç yaşında?

Ahu Orakçıoğlu kimdir? Damat Tween firmasının Atletico Madrid'e sponsor olmasından sonra Ahu Orakçıoğlu hakkında araştırmalar hız kazandı. Orka Holding'in sahibi Süleyman Orakçıoğlu'nun eşi Gazeteci Ahu Orakçıoğlu hakkında, "Kaç yaşında nereli ve boyu kaç" gibi araştırmalar yapılıyor. İşte Ahu Orakçıoğlu biyografisi...

AHU ORAKÇIOĞLU KİMDİR? 

Ahu Orakçıoğlu, Ankara kökenli bir televizyon sunucusu ve spikerdir. Ankara'da doğan Ahu Orakçıoğlu, kariyerine oldukça genç yaşlarda adım atmıştır. Eğitim hayatını sürdürürken, Reuters, BBC, Uluslararası Basın Enstitüsü (IPI) gibi saygın kurumlar tarafından düzenlenen eğitim programlarına katılarak medya sektöründe kendini geliştirmiştir.

Kariyerine 1998 yılında TRT'nin düzenlediği yetenek sınavlarını kazanarak spiker olarak başlamıştır. Yaklaşık on yıl boyunca Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) bünyesinde spikerlik yapmış, izleyicilerle televizyon ekranında buluşmuştur. Ahu Orakçıoğlu, kariyerindeki başarılı sunumları ve radyo deneyimi sayesinde televizyon dünyasında tanınmış bir isim haline gelmiştir.

AHU ORAKÇIOĞLU KİMDİR? Markası, Atletico Madrid'e sponsor oldu! Ahu Orakçıoğlu nereli ve kaç yaşında?

Daha sonra Ahu Orakçıoğlu, farklı televizyon kanallarında da görev almış ve çeşitli programlarda sunuculuk yapmıştır. Bugün itibariyle sunuculuk kariyerine Ekotürk Tv'de devam etmektedir. Ahu Orakçıoğlu'nun medya dünyasındaki uzun soluklu kariyeri ve başarılı sunuculuk performansı, izleyiciler tarafından takdirle karşılanmaktadır.

SÜLEYMAN ORAKÇIOĞLU KİMDİR?

Süleyman Orakçıoğlu, Damat, Tween ve D'S Damat markalarını barındıran Orka Tekstil'i kuran Türk iş insanıdır. Elazığ doğumlu Süleyman Nazif Orakçıoğlu, 2 erkek, 1 kız çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...