Tgrt Haber
12 Şubat 2024 18:47 - Güncelleme : 12 Şubat 2024 18:46

Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu kimdir?

31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala partilerin de belediye başkan adayları açıklanmaya devam ediyor. Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu, CHP’nin Bakırköy Belediye Başkan adayı oldu. Peki, Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu kimdir? İşte detaylar.

Editör: Onurcan Şimşek / Kaynak: TGRT HABER
Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu kimdir?
Chp, Bakırköy

31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala partilerin de belediye başkan aday adayları açıklanmaya devam ediyor. CHP'li Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu Bakırköy Belediye Başkan Adayı oldu. Peki, Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu kimdir kaç yaşında? İşte detaylar…

AYŞEGÜL OVALIOĞLU KİMDİR?

Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu, Op. Dr. Talat Cem Ovalıoğlu ile dünyaevine girdi. Tıbbi uzmanlık alanı nöroloji cerrahisi olan Ovalıoğlu, son olarak Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde çalışmıştır. Ovalıoğlu Bakırköy Belediye Başkan adayı oldu. Op. Dr. Talat Cem Ovalıoğlu, 2015 senesinde AK Parti'den adaylık başvurusunda bulunmuştur.

Kaynak: TGRT HABER
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...