2021-10-14 09:40:08

Çılgın Dondurmacı kimdir? Gerçek ismi nedir, nasıl ünlü oldu?

Sosyal medya platformları üzerinden ün kazanan ve kısa süre içerisinde fenomen haline gelen Çılgın Dondurmacı, vatandaşın yoğun ilgisini çekmekte. Kısa süre içerisinde yayınlanan videolarıyla dikkatleri üzerine çeken dondurmacının şarkısı da merak edilen konular arasında. Peki Çılgın Dondurmacı kimdir, nerelidir, nasıl ünlü oldu?

Çılgın Dondurmacı kimdir? Gerçek ismi nedir, nasıl ünlü oldu?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Son dönemlerde yoğun bir kullanıcı kitlesine ulaşan TikTok uygulaması üzerinden yayınlanan videolar, vatandaşın oldukça ilgisini çekiyor. Yayınlanan videolarıyla her geçen gün büyük beğeni toplayan Çılgın Dondurmacı da vatandaşın yakın markajına girmiş durumda. Büyük beğeni toplayan ve kendine öz dansıyla ilgi toplayan Çılgın Dondurmacı kimdir, gerçek ismi nedir? İşte detaylar…

ÇILGIN DONDURMACI KİMDİR?

TikTok, Youtube gibi sosyal medya platformları üzerinden ün kazanan ve kısa sürede fenomen haline gelen Çılgın Dondurmacı’nın kim olduğu merak konusu oldu. Gün geçtikçe ünü yayılan Çılgın Dondurmacı’nın gerçek adının Mehmet Dinç olduğu öğrenildi. Antalya’da yaşayan ve dondurmacılık yapan Mehmet Dinç, TikTok üzerinden yayınladığı videolar sayesinde kısa sürede fenomen haline gelerek TikTok’ta 8,4 milyon takipçiye ulaştı. Kısa sürede bu denli takipçi sayısına ulaşmış olan Mehmet Dinç’e yoğun ilgi büyük bir hızla devam ediyor.

ÇILGIN DONDURMACI NASIL ÜNLÜ OLDU?

Antalya’da dondurmacılık yaparak geçimini sağlayan Mehmet Dinç, son dönemlerin popüler uygulaması olan TikTok üzerinden yayınladığı videolarla kısa süre içerisinde büyük bir ilgi topladı. Onu bu denli meşhur eden ve kısa sürede tanınmasına sebep olan özelliği ise dondurma satışı sırasında kendine özgü dansları ve müzikleriyle müşterileriyle kurmuş olduğu sempatik iletişim oldu. Mehmet Dinç, Çılgın Dondurmacı unvanıyla kısa sürede nam saldı.

MEHMET DİNÇ’İN ÇILGIN DONDURMACI MEKANI NEREDE?

Antalya’da yaşamakta olan Mehmet Dinç’in dondurmacısı, Antalya’nın Lara semtinde bulunuyor. Şehir merkezine 12 km uzaklıkta olan Çılgın Dondurmacı, Lara’da bulunan Akkapark AVM önünde Maraş dondurması satan Mehmet Dinç’in videolarında kullandığı Hamada Nashawaty – Shakle Habetek isimli Arapça şarkısı da yoğun ilgi görüyor.

Etiketler