Tarih : 20.10.2021 - 15:12 Yorum : 0

Havva Öztel kimdir, nereli? Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel kaç yaşında, nerede yaşıyor?

Sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflarla dikkatleri üzerine çeken, genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel, genç görüntüsü ve güzelliğiyle adından söz ettiriyor. Son zamanlarda yine sosyal medya paylaşımları ile gündeme gelen Havva Öztel’in kim olduğuysa ayrı bir merak konusu olmuş durumda. Çıkan haberler üzerine vatandaşlar internet üzerinden sıklıkla Havva Öztel kimdir, nereli? Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel kaç yaşında ve nerede yaşıyor? gibi sorulara cevap arıyor.

Havva Öztel kimdir, nereli? Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel kaç yaşında, nerede yaşıyor?

Yaptığı her hareketle adından söz ettirmeyi bilen ve büyük bir ilgi görmeye devam eden Havva Öztel, yine gündeme oturdu. Her sözü ve her hareketiyle ilgi odağı olan Aleyna Tilki’nin genç görünümü ve güzelliğiyle dikkat çeken Havva Öztel’in kim olduğu, nereli ve kaç yaşında olduğu magazin takipçileri tarafından sıklıkla soruluyor. Peki Havva Öztel kimdir, nereli? Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel kaç yaşında, nerede yaşıyor?

HAVVA ÖZTEL KİMDİR, NERELİDİR?

Katıldığı Yetenek Sizsiniz yarışmasında adını duyuran ve daha sonra imza attığı başarılı işler sayesinde ün kazanan Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel 1978 yılında doğdu. Şuanda boşanmış olduğu eski eşiyle evliliğinden Aleyna ve Ayça isimli iki kız çocuğu oldu. 43 yaşında olan Havva Öztel aslen Trabzonludur.

Kızı Aleyna Tilki şöhret olmadan önce bir okulda müdür yardımcılığı yapan Öztel, Aleyna Tilki’nin şöhreti yakalamasının ardından bir yurt sahibi olarak, kız öğrenci yurdu yöneticiliği yapmaya başladı. Ayrıca yine kızının desteğiyle bir spor markası kuran Havva Öztel, güzelliği ve fiziğiyle dikkatleri üzerine çekmeye ve sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor.

Genç görünümüyle takipçileri tarafından çok beğenilen Öztel, Aleyna Tilki’nin yanında annesi gibi değil ablası gibi göründüğüne yönelik çok sayıda yorum alıyor. Paylaşımlarıyla gündem olan Havva Öztel, Aleyna Tilki’nin annesi olmanın getirmiş olduğu ün ile güzelliği ve paylaşımlarıyla da dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber