2022-07-22 16:51:00 | Son Güncelleme : 2022-07-22 16:58:10

Influencer Görkem Karaaslan kimdir?

Ünlü Influencer Görkem Karaaslan hayatı ve biyografisi merak edildi. Peki, Görkem Karaaslan kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Görkem Karaaslan'ın kaç abonesi var? Görkem Karaaslan'ın instagram hesabı nedir? Görkem Karaaslan twitter hesabı ne? Görkem Karaaslan kimdir? Detaylar haberimizde.

Influencer Görkem Karaaslan kimdir?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Youtube'da eğlenceli videolar paylaşan Görkem Karaaslan'ın hayatı merak konusu oldu. Youtuber, Instagrammer, sporcu ve sosyal medya fenomeni Görkem Karaaslan kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi kaç, nereli, mesleği ne, burcu ne, kaç takipçisi var?

GÖRKEM KARAASLAN KİMDİR?

Görkem Karaaslan 20 yaşında ve Mersinlidir. Mersin'de yaşayan Görkem Karaaslan, Youtube ve sosyal medya fenomenidir. Youtube kanalı bulunan ünlü ismin 1.42 milyon abonesi vardır.

Görkem Karaaslan kaç yaşında : 20 yaşında

Görkem Karaaslan mesleği ne : Youtuber

Görkem Karaaslan nereli : Mersin

Toplam takipçi sayısı : 2,87 milyon

Görkem Karaaslan, genellikle eğlenceli videolar çekiyor. Gülmek istiyorsan izle, görmemiş sayıyorum, mizah desen var gibi kendi kanalına özel seriler yapmaktadır. Videolarındaki eğlenceli kişiliği ve samimiyeti takipçileri tarafında çok sevilmekte ve takdir edilmektedir. Sporla da yakından ilgilenen ve vücudu sevenleri tarafından çok beğenilen Görkem Karaaslan ''Sporsuz bir gün hayal edemiyorum'' demiştir. YouTube'a çocuk yaşlarda içerik üretmeye başlayan Görkem Karaaslan'ın şuanda ise 1,42 milyon abonesi vardır. Kanaldaki toplam görüntülenme sayısı ise 446.826.553 görüntülemedir.

Youtuber Görkem Karaaslan'ın kanalına @GörkemKaraaslan hesabından ulaşabilirsiniz. Sosyal medyayı da aktif şekilde kullanan Görkem Karaaslan'ın instagramda 296 bin takipçisi bulunmaktadır. Twitter'da ise 2 bin takipçisi bulunuyor.

Görkem 22 Temmuz 2022 23:19

I love