Tarih : 06.12.2021 - 11:30 Yorum : 0

Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında? Mehmet Dinçerler ne iş yapıyor?

47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Kadın Şarkıcı Ödülü'nü alan Hadise sahnede Mehmet Dinçerler’e teşekkür etti. Peki Mehmet Dinçerler kimdir, ne iş yapıyor? İşte adı Hadise ile anılan Mehmet Dinçerler hakkında merak edilenler.

Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında? Mehmet Dinçerler ne iş yapıyor?

Hadise Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Kadın Şarkıcı Ödülü'nü kazandı. Ödülü almak sahneye çıkan Hadise Haziran ayından bu yana birlikte olduğu Mehmet Dinçerler’e teşekkür etti. Ünlü şarkıcı "Sevgilim Mehmet, tüm gece hep elimi tuttun teşekkür ederim’’ sözlerine yer verdi. Törenin ardından iş insanı Mehmet Dinçerler merak konusu oldu.

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

Mehmet Dinçerler 23 Ağustos 1988 yılında dünyaya geldi. İş dünyasında adını sık sık başarılarıyla duyuran Mehmet Dinçerler en başarılı isimleri arasında gösterilen Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in oğludur. Burhan Dinçerler, 2021 yılında isim hakkını satın aldığı Gloria Jean's Coffees kafeler zincirini isim haklarını oğlu Mehmet Dinçerler'e devretti.

Türkiye'de yıllar önce yok olmaya riskiyle karşı karşıya olan kahve zincirini alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasaya dahil etti. Mehmet Dinçerler Hadise ile evlilik yolunda oldukları iddialarıyla son günlerde magazin gündeminde dolaşıyor.

MEHMET DİNÇERLER HADİSE EVLENİYOR MU?

Ünlü şarkıcı Hadise’nin hayranları sık sık ''Hadise ve Mehmet Dinçerler evleniyor mu?'' sorusunun cevabını araştırıyor.

Hadise dün Instagram hesabından yeğeni Melik Hamza ile fotoğrafını paylaştı. Hadise kucağına aldığı yeğeniyle fotoğrafının altına ‘’Bugün seni kutluyoruz. Bu aileye neşe getirdin. Küçük bir çocuğun kalbine yapabileceği anlatılmaz yaşanır. Melik Hamza. Sen bu aileye armağansın ve seni çok seviyoruz. Her zaman yanındayız. Üç halan olduğunu unutma ama en havalı olanı benim. Doğum günün kutlu olsun Melik Baba. Seni seviyorum’’ notunu düştü. 13.2 milyon takipçisi olan Hadise’nin fotoğrafına binlerce beğeni yağdı. Haziran ayında biraraya geldiği erkek arkadaşı Mehmet Dinçerler Hadise ve yeğeninin fotoğrafına merak uyandıran bir yorum yazdı. Mehmet Dinçerler ''Nasılda yakışır kucağına, maşallah size'' yorumunu yaptı. Yorumun ardından şarkıcının hayranları Hadise evleniyor yorumları yapmaya başladı.

Mehmet Dinçerler geçtiğimiz başında annesi Nezihe Hanım ile Hadise’yi tanıştırması da çiftin evleneceği iddialarını güçlendirmişti. İkilinin sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflar ''Mehmet Dinçerler ve Hadise evleniyor'' iddalarını gündeme getiriyor. Ancak henüz evlilik ile ilgili bir açıklama gelmedi.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber