Tgrt Haber

ÖZDEN KAFTAN THOMAS KİMDİR? Popüler isim yeniden gündemde! Kaftan Thomas aslen nereli, ne iş yapıyor?

21 Kasım 2023 14:39 - Güncelleme : 21 Kasım 2023 14:40
Editör: Mücahit Dere / Kaynak: TGRT Haber

Özden Kaftan Thomas kimdir? sorusu merak ediliyor… Ekranların sevilen yüzlerinden Özden Kaftan Thomas sürekli araştırılıyor. İşini başarıyla yapan ve takipçileri arasında popüler isim olan Kaftan Thomas hakkındaki detayları sizler için derledik. İşte Kaftan Thomas aslen nereli, ne iş yapıyor? sorusunun yanıtı ve detaylar…

ÖZDEN KAFTAN THOMAS KİMDİR? Popüler isim yeniden gündemde! Kaftan Thomas aslen nereli, ne iş yapıyor?

Özden Kaftan Thomas kimdir? Kaftan Thomas aslen nereli, ne iş yapıyor? soruları gündemde. Nefes terapisti ve kişisel gelişim uzmanı olan Özden Kaftan Thomas hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Ekranlarda nefes egzersizi dersleri veren ve bu sayede adından söz ettiren başarılı isim hakkındaki bilgiler de sürekli araştırılıyor.

ÖZDEN KAFTAN THOMAS KİMDİR?

Nefes terapisti ve kişisel gelişim uzmanı olan Özden Kaftan Thomas üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü'nde yaptı. Deeksha, Aktif Meditasyon Teknikleri, Nefes, Yaşam Koçluğu, İlişki Dinamikleri, Tantra, NLP üzerine eğitimler alan başarılı isim, bilgi ve birikimlerini; Seminer, Grup Çalışmaları, Workshop ve Bireysel Seanslar vererek paylaşmaya başladı.

KAFTAN THOMAS ASLEN NERELİ, NE İŞ YAPIYOR? 

2005 yılından bu yana insanlardaki yüksek potansiyeli keşfetmek ve Fiziksel, Zihinsel, Duygusal arınma ve açılımlar yaratmak için Amerika, Meksika ve Avrupa'da pek çok farklı araç ve teknikler uygulayarak deneyim kazandı. Meksika'da aldığı Nefes Eğitimi ile kendi Yaratıcılığını, Sezgilerini ve Aktif İfade Tekniklerini harmanlayıp diğer yarım dediği Amerikali eşi J.D. Thomas'la "YENİ BEN" Nefes ve Beden Tekniklerinin kurucusu oldular.

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.