Tgrt Haber
24 Kasım 2023 16:21 - Güncelleme : 28 Kasım 2023 08:54

Seçil Erzan yakalandı mı, evli mi? Seçil Erzan tutuklu mu, nerede?

Futbol camiasında yaşanan büyük vurgunla bağlantısı ortaya çıkan Bankacı Seçil Erzan hakkındaki söylentiler her geçen gün devam ediyor. Fatih Terim, Fernando Muslera, Arda Turan, Emre Belözoğlu gibi ünlü isimlerin aralarında yer aldığı kişileri dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan hakkındaki bilgiler her geçen araştırılıyor. Seçil Erzan kimdir, nerede? Seçil Erzan yakalandı mı, evli mi?

Editör: Mücahit Dere / Kaynak: TGRT Haber
Seçil Erzan yakalandı mı, evli mi? Seçil Erzan tutuklu mu, nerede?
Galatasaray, Fatih Terim, Arda Turan

Türkiye günlerdir Seçil Erzan ile çalkalanıyor. Bankacı olduğu bilinen ve aralarında Fatih Terim, Arda Turan gibi ünlü isimlerin yer aldığı çok sayıda kişiyi dolandırdığı öne sürülen Erzan hakkındaki detaylar sürekli merak ediliyor. Seçil Erzan kimdir, nerede? Seçil Erzan yakalandı mı, evli mi?

SEÇİL ERZAN KİMDİR, NEREDE?

Seçil Erzan, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde dünyaya geldi. Eğitimini Çorlu Lisesi'nde tamamlayan Erzan, üniversite eğitimini ise Kocaeli'de gerçekleştirdi.

Çorlu’da 10 yıl şube müdürü olarak çalıştıktan sonra Denizbank Bahçeşehir şube müdürlüğüne atand.

Seçil Erzan, 2012 yılında Denizbank'ın Florya şubesinde müdürlük görevinin ardından Levent Büyükdere şubesine müdür olarak atandı.

Denizbank ile Galatasaray arasında 2013’te sponsorluk anlaşması imzalandığı için görevi sırasında dönemin Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in finansal danışmanlığını yaptı.

Şube müdürü olarak yaklaşık 11 yılda çok sayıda futbolcu, iş insanı ve yakınlarına bir ‘fon’ vaadiyle yüksek para getirisi tavsiyesinde bulundu.

SEÇİL ERZAN YAKALANDI MI, EVLİ Mİ?

Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre, İki hafta önce İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na iki iş insanının şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapmasında Denizbank Levent şubesinin banka müdürü Seçil Erzan, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Erzan hakkında ‘Özel belgede sahtecilik ve nitelikli dolandırıcılık’ iddiasıyla soruşturma başlatıldı. Olayla ilgili şikayetlerin artması üzerine soruşturma genişletildi.

21 Kasım’da görülen davanın ilk duruşmasında ise mahkeme, 2 sanığın tahliyesine hükmederken, sanık Erzan’ın tutukluluk halinin devamına karar vermişti.

Erzan'ın medeni haliyle ilgili açık kaynaklarda herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bu nedenle eşinin de kim olduğu konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...