Tgrt Haber
25 May 2023 11:56 - Güncelleme : 25 May 2023 12:03

ZERUJ KİMDİR? Zehra Özkaymaz kim, nereli ve kaç yaşında?

Zeruj kimdir? TRT1'de yayınlanan Hayata Gülümse isimli programa konuk olarak katılan Zehra Özkaymaz nam-ı diğer Zeruj, yakından merak ediliyor. Peki farklı tarzı ve konuşmasıyla dikkat çeken Zeruj kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte tüm bilgiler.

Editör: Göktuğ Efil / Kaynak: TGRT Haber
ZERUJ KİMDİR? Zehra Özkaymaz kim, nereli ve kaç yaşında?
Zehra Özkaymaz, Zeruj

Zeruj kimdir? Ali Şan ile birlikte TRT1'deki canlı yayına çıkan Zehra Özkaymaz, günün konusu oldu. Farklı tarzı ile gündem olan Zehra Özkaymaz instagram ve Twitter gibi sosyal mecralarda da oldukça aktif. Peki Zehra Özkaymaz kimdir, nerelidir? İşte Zeruj biyografisi ve tüm detaylar.

ZERUJ KİMDİR? 

Aslında İngilizce öğretmeni olan Zehra Özkaymaz, ama o, kendini organizatör bir anne olarak tanımlıyor. Büyük bedende zirveye oynayan Zeruj, fenomenliği de buradan geliyor. Zehra Özkaymaz 110 kilo. Zeruj adıyla oluşturduğu kimliğiyle, çoğunluğu ev kadınlarından oluşan arkadaşlarıyla kermesler, parti organizasyonları düzenleyerek işi, geleneksel festival düzenlemeye kadar getirmiş girişimci bir kadın ve aynı zamanda instagram fenomeni.

Zeruj adıyla bilinen Zehra Özkaymaz, 1980 yılında dünyaya geldi. İki çocuk annesi olan Zeruj, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunudur. Kariyerine turizm sektöründe başladıktan sonra sosyal medyada paylaşımlar yapmaya başladı. İlk gönderilerinde kuzeni ile eğlenceli anılarına yer veren Zeruj, sosyal medyaya eğlenceli bir adım atmıştır.

Girişimci kadınlar arasında önemli bir yere sahip olan Zeruj, oluşturduğu kimliğiyle ev kadınlarına, muhafazakar genç kadınlara ulaşarak yepyeni bir ortam sağlamıştır. Düzenlediği kermesler, organizasyonlar ve giyim festivallerinde binlerce insanı bir araya getirebilmiştir.

ZEHRA ÖZKAYMAZ KİMDİR?

Zehra Özkaymaz resmen adı yerine kullandığı ve tüm organizasyonlarına verdiği “Zeruj” kelimesinin anlamını da kendisi açıklıyor. Zeruj, sevgi, hoşgörü, kardeşlik, renk ve kadın anlamlarına geliyor.

ZERUJ KİMDİR? Zehra Özkaymaz kim, nereli ve kaç yaşında?

Sosyal medyanın aktif kullanımına dikkat çeken isimlerden biri olarak Instagram hesabında pek çok işbirliği yaparak takipçi sayısını artırmaya devam ediyor. Zeruj adıyla bilinen Zehra Özkaymaz, Instagram hesabını zeruj kullanıcı adıyla kullanıyor.

İş hayatında başarılı olan girişimci Zeruj, bir yılda 150’den fazla tasarımcı ile çalışarak yüzbinlerce insana ulaşmayı başaran bir isimdir. Türkiye’nin yanı sıra Arap ve Ortadoğu dünyasıyla da işbirlikleri yapan Zehra Özkaymaz, kadın kadına dayanışma ilkesine değer vererek geliştiğini ifade ediyor.

Kadınların yüklerine yardımcı olmak istediğine dair yaptığı açıklamaları destekler nitelikte ise festivallerde özellikle çocuklu kadınlara sunduğu seçenekler öne çıkıyor. Annelerin çocuklarını rahatlıkla bırakabileceği oyun alanlarını da ziyaretçilerine sunuyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...