2022-01-06 14:14:53 | Son Güncelleme : 2022-02-03 19:34:08

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak’tan Fatih Terim ve Balotelli açıklaması

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, havalimanında bir milli oyuncunun Balotelli'ye, ‘senin Adana’da ne işin var? Mafyaların olduğu yer orası’ sözüne ilişkin sert açıklamalarda bulundu. Sancak, ‘’İnsan ülkesini bu kadar kötüler mi, ayıp etti" dedi.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak’tan Fatih Terim ve Balotelli açıklaması
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak Beyaz TV’ye açıklamalarda bulundu. Fatih Terim ile ilgili konuşan Murat Sancak, "Yaptıklarımla onun yaptıklarını yan yana koyarsak ben daha Adanalıyım. Hiç kusura bakmasın Adana'ya borcu var. Mesela bir futbolcusu bizle beraber 3 takım istiyorsa Adana Demirspor tercih edilebilir" diyerek şaka şeklinde bir istekte bulundu.

Sancak, Adana Demirspor’da daha önce gündeme gelen Trabzonsporlu Gervinho'nun transferine ilişkin,  "Spor Akademisi'nde okuyan oğlum, 'Baba Gervinho müzmin sakat, bence tekrar düşünün.' dedi. Oğlumu dinledim, transferden vazgeçtim" ifadelerini kullandı.

BALOTELLİ DELİ DEĞİL HIRSLI

Balotelli’ye de değinen Murat Sancak, "Balotelli'ye deli diye hitap ediliyor ama ben hırslı olarak tabir ediyorum. En ufak bir terbiyesizliği olmadı. Yunus Yunus olduysa Vargas Vargas olduysa Balotelli sayesinde olmuştur. Yardımı da oluyor gençlere" dedi.

"MAFYALARIN YERİ DEMİŞLER"

Havalimanında bir milli oyuncunun Balotelli'ye, 'Senin Adana'da ne işin var?' dediğini belirten Sancak, "Mafyaların olduğu yer orası diyor. Onu gördüğümde iki çift lafım var zamanı gelince. İnsan ülkesini bu kadar kötüler mi, ayıp etti" ifadeleriyle sert çıktı.

Etiketler