2022-01-08 11:07:51 | Son Güncelleme : 2022-02-03 19:34:08

TFF’den Beşiktaş’a kötü haber! Çaykur Rizespor maçı için karar verildi

Süper Kupa finalinden sonra koronavirüs vakalarıyla boğuşan Beşiktaş’a kötü haber geldi. Türkiye Futbol Federasyonu, artan korona virüs vakaları nedeniyle Beşiktaş'ın Çaykur Rizespor maçının ertelenmesi talebini reddetti.

TFF’den Beşiktaş’a kötü haber! Çaykur Rizespor maçı için karar verildi
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Katar’da Antalyaspor’u penaltılarla geçerek Süper Kupa’nın sahibi olan Beşiktaş’ta koronavirüs vakaları artış gösterdi. Kadrosunda önemli eksiklikleri olan Beşiktaş, virüs sebebiyle Çaykur Rizespor maçının ertelenmesi için Türkiye Futbol Federasyonu’na resmi başvuru yapmıştı.

BEŞİKTAŞ’A RET

Siyah beyazlılar Türkiye Futbol Federasyonu’ndan karşılaşmanın başka bir tarihte oynanmasını talep etti. Ertelenme talebine ilişkin Beşiktaş’a kötü haber geldi. TFF, Siyah Beyazlıların Çaykur Rizespor maçının ertelenmesine yönelik talebini reddetti. Çaykur Rizespor ile Beşiktaş arasındaki mücadele, TFF'nin verdiği karar neticesinde 9 Ocak Pazar günü saat 19:00'da oynanacak.

ÖNDER KARAVELİ POZİTİF

Son olarak Önder Karaveli ve 5 futbolcusunun korona virüse yakalandığı Beşiktaş, Turkcell Süper Kupa finalinde de birçok oyuncusunu Covid-19 sebebiyle mücadelede oynatamamıştı.

HALİM OKTA ÇIKACAK

Teknik ekipte Önder Karaveli’den sonra Serdar Topraktepe’nin de testi pozitif çıkmıştı. Siyan-beyazlıların, Çaykur Rizespor maçına, Beşiktaş Futbol Akademisi antrenörlerinden Halim Okta yönetiminde maça çıkacağı açıklanmıştı.

Etiketler