TGRT Video Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şakası Boris Johnson’ın aklını aldı

NATO Zirvesi’nde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın salona girerken İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile şakalaştığı anlar kameralara yansıdı. Johnson'un arkasından sessizce yaklaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İngiliz Başbakan'ın omzuna dokundu. Ne yapacağını bilemeyen Johnson'un kısa süreli şaşkınlığını Erdoğan, gülümsemeyle karşıladı.

İspanya’nın başkenti Madrid’de gerçekleştirilen NATO Liderler Zirvesi devam ediyor. Türkiye’yi temsilen zirveye Cumhurbaşkanı Erdoğan katılırken Erdoğan liderler ile bir araya gelerek peş peşe görüşmeler gerçekleştiriyor. Zirvenin bugünkü toplantısının gerçekleştireceği salonda liderler yerlerini aldı.

ERDOĞAN’DAN JOHNSON’DAN ŞAKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan da beraberindekilerle birlikte salona giriş yaptı. Erdoğan'ın, salona girerken yanında oturan İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile şakalaşması kameralara yansıdı. Johnson'un arkasından sessizce yaklaşan Cumhurbaşkanı, İngiliz Başbakan'ın omzuna dokundu. Şaşkına dönen Johnson'un tabiri caizse eli ayağına dolandı. Ne yapacağını bilemeyen Johnson'un kısa süreli şaşkınlığını Erdoğan, gülümsemeyle karşıladı.