Tgrt Haber

Los Angeles'ta çocuk katili İsrail'in kapısını böyle kana boyadılar

Dünya İsrail'in çocuk, kadın, hasta demeden yaptığı katliamlara yüksek sesle tepki göstermeye devam ediyor. ABD Los Angeles'ta bir grup İsrail'in kapısına giderek öldürülen çocukları bir bir hatırlattı.

21-11-2023 12:04 | Güncelleme : 21-11-2023 12:14

İsrail'in dünyanın gözü önünde uluslararası hukuku hiçe sayarak yaptığı katliamlara dünyadan ses getiren eylemler yapılmaya devam ediyor. Amerika Birleşik Devletleri'nin Los Angeles eyaletindeki İsrail Başkonsolosluğu önünde toplanan bir grup öldürülen çocukların olduğu resimleri duvarlara yapıştırarak duvarları kana boyadı.

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları günü dün Gazze'de İsrail ablukası altında öldürülen binlerce çocuğun gölgesi altında kutlandı. ABD'oe yaşayan protestocular çocuk haklarının hiçe sayıldığını hatırlatarak İsrail'in resmi binasının duvarlarına o çocukların fotoğrafları asılarak kırmızı boya döküldü.

 

 

 

Kaynak : TGRT Haber
Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.