Tarih : 22/05/2002 19:05 Yorum :

Galatasaray'ın eski kalecisi Mondragon, Beşiktaş'ta ! BJK yöneticisi İbrahim Altınsay, Fransız Metz takımının kaptanı Frederic Meyrieu'yu da 1 yıllığına kiraladıklarını söyledi

Dış transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, geçtiğimiz sezon Galatasaray'da forma giyen Kolombiyalı kaleci Aly Faryd Camilo Mondragon'u renklerine kattı. Fransa'da bulunan siyah-beyazlı yöneticilerin Mondragon'un kulübü Fransız Metz ile anlaşma imzaladıkları bildirildi. Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Altınsay, Metz Kulübü ile her konuda anlaştıklarını ve Mondragon'un borservisini aldıklarını açıkladı.

Dış transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, geçtiğimiz sezon Galatasaray'da forma giyen Kolombiyalı kaleci Aly Faryd Camilo Mondragon'u renklerine kattı. Fransa'da bulunan siyah-beyazlı yöneticilerin Mondragon'un kulübü Fransız Metz ile anlaşma imzaladıkları bildirildi. Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Altınsay, Metz Kulübü ile her konuda anlaştıklarını ve Mondragon'un borservisini aldıklarını açıkladı. Altınsay ayrıca, 1 yıldır takip ettikleri ve Metz takımında forma giyen takım kaptanı Frederic Meyrieu'yu da 1 yıllığına kiraladıklarını söyledi. 34 yaşında ve 1.72 metre boyundaki Fransız futbolcu orta sahada görev alıyor. Fransa Birinci Ligi'nde toplam 330 maçta forma giyen Meyrieu toplam 40 gole imza attı. Sol ayağını çok iyi kullanan Fransız futbolcunun özellikle frikiklerde etkili olduğu bildirildi.
 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber