Tarih : 13.06.2021 - 12:30 Yorum : 0

56 yıllık uçak kazasındaki gizem çözülmüş olabilir

Kaliforniya'nın Folsom Golü'ndeki 1965 uçak kazasının gizemi çözülmüş olabilir. Su altında yapılan bir test esnasında uçak enkazına rastlandığı iddia edildi.

56 yıllık uçak kazasındaki gizem çözülmüş olabilir

1965 yılında Kaliforniya'nın Folsom Golü'ne düşen uçak gizemini 56 yıldır koruyordu ta ki son gelişmelere kadar... Folsom Gölü'nde sualtı sonar teknolojisini test eden iki kişi, suyun derinliklerinde bir uçak keşfettiklerini iddia etti. Üstelik 1965'te bölgeye düşen bir uçağın tanımına da uyuyor. Sualtı Sistemleri şirketinden Tyler Atkinson, sualtında normal olmayan bir şey gördüğünü söyledi. Göldeki düşük su seviyesi sayesinde sonar ekipmanını, bir uçağın kuyruğunun ve pervanesinin net bir şekilde görüldüğünü de sözlerine ekledi.

Sualtı Sistemi'nin başkanı ise New York Post'un haberine göre, "Altta insan yapımı gibi görünen bir şey kesinlikle var. Belki de bu kayıp uçağın enkazıdır'' dedi.

CESETLER BULUNAMAMIŞTI

1965'te yeni yıl gününde havada bir çarpışmanın ardından uçak düştüğünde üç kişi öldü. 2014'te yapılan aramalara rağmen cesetler hiçbir zaman bulunamadı.

Balinanın yutup tükürdüğü adam uçak kazasından da kurtulmuş Balina yutup tükürmüştü uçak kazasından da kurtuldu Dünya kambur balina tarafından önce yutulup ardından tükürüldüğünü iddia eden Amerikalı ıstakozcuyu konuşurken şaşırtan bir bilgi daha ortaya çıktı.

Uçak seferi gecikti, pilot yolculara pizza ısmarladı Uçak seferi gecikti, pilot yolculara pizza ısmarladı ABD'nin Florida eyaletinden Kuzey Carolina'ya yapılacak uçuş kötü hava şartları yüzünden 40 dakika ertelendi. Ardından fırtına yüzünden uçak Güney Carolina'ya zorunlu iniş yapıp pistte 1 saat 22 dakika bekledi. Uçak pilotu bu sırada mağdur olan yolculara pizza ısmarladı.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber